Авганка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Nukola, 16 лис 2023.

  1. Nukola

    Nukola Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    56
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    м.Заліщики
    Вітаю товариство.Зорієнтуйте по ціні? Практично не ношена,або дембельська.
     

    Images:

    20231116_120834.jpg
    20231116_120834.jpg
    20231116_120859.jpg
    20231116_120913.jpg
    20231116_152630.jpg
    20231116_152635.jpg
    20231116_152643.jpg
    20231116_152656.jpg
    20231116_152700.jpg
    evgeny***, Oprishok та Bakay подобається це.
    1. (в наявності 3 шт.)
      Боевая пружина РН наган клеймо Звезда
      2500 грн.
    2. Деактив часом,стан по фото.
      3000 грн.
    3. Затвор Browning Baby. Коп, але досить живий. Під схп відреставрувати можна без проблем. Бонусом удар...
      1000 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Втулки барабана з пружинами на наган. В чудовому стані. Ціна за штуку (одна втулка+одна пружина)
      650 грн.
    5. (в наявності 6 шт.)
      Оригинал Без вмешательства
      220 грн.
  2. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Otryta, Acubens, \Lisovik/ та 3 іншим подобається це.
  3. брандмейстер

    брандмейстер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.205
    Адреса:
    залізне серце України
    штани - зимові, пінжак - літній...
     
    evgeny*** та gheka подобається це.
  4. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    41
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.896
    Адреса:
    Украина
    В теме которая в два раза меньше .
    Так как уже Б.У.
     
    evgeny*** подобається це.
  5. Владимир Рой

    Владимир Рой Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Волынь
    Штаны от зимнего комплекта,без утеплителя и подтяжек.На 50-4 придётся ушивать на один размер.Дембельские кителя не клеймят,невидно отверстий от петлиц на воротнике,Думаю около. 1000грн.
     
    evgeny*** подобається це.