Захід України

Discussion in 'Де копати?' started by YKY, Feb 27, 2005.

  1. *Игорян*

    *Игорян* Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    3002
    Лоты
      на продаже:
    350
      проданные:
    7,460
    Messages:
    5,518
    Location:
    Ужгород
    Всіх вітаю!
    З Ужгорда копає хто?
     
    minitarn3838 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    2. Котушка робоча але з дефектом,бува працює норм буває починає пілікать,чи то в кабелі проблема,чи то...
      700 грн.
    3. Поисковая катушка Nell Attack к детектору Минелаб Exploer SE ,имеет ряд преимуществ в сравнении...
      3500 грн.
    4. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Supe...
      8300 грн.
    5. (в наличии 10 шт.)
      Виготовлення котушок до металошукачів Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, Квест, Текнетікс, Фішер, Нокта...
      1400 грн.
  3. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1241
    Лоты
      на продаже:
    17
      проданные:
    2,308
    Messages:
    3,831
    Location:
    Волинь
    Вітаю. Походив трохи , погода супер. Важкий як для його розміру. Мабуть срібний, але нема клейма. Фрачник.
     

    Images:

    IMG_20231003_110636[1].jpg
    IMG_20231003_110642[1].jpg
    IMG_20231003_133253[1].jpg
    IMG_20231003_133301[1].jpg
  4. *Игорян*

    *Игорян* Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    3002
    Лоты
      на продаже:
    350
      проданные:
    7,460
    Messages:
    5,518
    Location:
    Ужгород
    Трошки з лісу під Ужгородом
     

    Images:

    IMG_20231010_150949.jpg
    IMG_20231010_141936.jpg
    IMG_20231010_160912.jpg
    IMG_20231010_171051.jpg
    IMG_20231010_171124.jpg
    IMG_20231010_174749.jpg
  5. Licvidator

    Licvidator Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,147
    Location:
    Львів
    Вітаю. Розвідка дає результат
     
  6. Winigar

    Winigar Gefreiter

    Messages:
    31
    Location:
    ukraine
    Я з Ужгорода. Але я не по війні копаю
     
    *Игорян* likes this.
  7. *Игорян*

    *Игорян* Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    3002
    Лоты
      на продаже:
    350
      проданные:
    7,460
    Messages:
    5,518
    Location:
    Ужгород
    З того ж лісу
     

    Images:

    IMG_20231012_123327.jpg
    IMG_20231012_123400.jpg
    IMG_20231012_133521.jpg
    IMG_20231012_161427.jpg
    IMG_20231012_202816.jpg
    Last edited: Oct 12, 2023
  8. Winigar

    Winigar Gefreiter

    Messages:
    31
    Location:
    ukraine
    Ех, я б напросився на спільний коп. Але мій МД зараз на переробці. І доки не ясно скільки мені його ще чекати.
     
    *Игорян* likes this.
  9. Licvidator

    Licvidator Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,147
    Location:
    Львів
    Вітаю вас друзі. Це дуже не звичне відео на каналі. Цього разу ми поїхали на Схід до наших захисників. Основна мета: логістика автомобілів на фронт та з нього. Дорога проходила через деокуповані території Харківщини. Ми виконали свою місію. Хлопці передали трішки сувенір які будуть розіграні в лотереї. Всім дивитися до кінця і успіху та наснаги кожному і кожній.
     
  10. *Игорян*

    *Игорян* Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    3002
    Лоты
      на продаже:
    350
      проданные:
    7,460
    Messages:
    5,518
    Location:
    Ужгород
    Сегодня попалось гольд
    Какой то корпус вроде?
     

    Images:

    IMG_20231024_112947.jpg
    IMG_20231024_122459.jpg
    IMG_20231024_124354.jpg
    IMG_20231024_131247.jpg
    IMG_20231024_131616.jpg
    IMG_20231024_131724.jpg
    IMG_20231024_171543.jpg
    Oprishok, GINDENBURG, Sacha and 9 others like this.
  11. Winigar

    Winigar Gefreiter

    Messages:
    31
    Location:
    ukraine
    Проба?
     
  12. *Игорян*

    *Игорян* Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    3002
    Лоты
      на продаже:
    350
      проданные:
    7,460
    Messages:
    5,518
    Location:
    Ужгород
    Ещё смотрел
     
  13. *Игорян*

    *Игорян* Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    3002
    Лоты
      на продаже:
    350
      проданные:
    7,460
    Messages:
    5,518
    Location:
    Ужгород
    Поехал искать часы от которых попалась деталь. Тех не нашёл но нашёл другие))
     

    Images:

    IMG_20231102_150729.jpg
    IMG_20231102_150744.jpg
    IMG_20231102_150232.jpg
    IMG_20231102_164821.jpg
    IMG_20231102_164827.jpg
    Oprishok, дт-75, Sacha and 8 others like this.
  14. Licvidator

    Licvidator Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,147
    Location:
    Львів
    Вітаю вас друзі. Ось і знову у нас відбулася поїздка в Карпати на пошуки артефактів по першій світовій війні. Весь день був присвячений розвідуванню нових місць. Цього разу з нами на виїзді був ще дехто... Все найцікавіше знайдете в цьому відео! Гарного перегляду!
     
    \Lisovik/, Oprishok and minitarn3838 like this.
  15. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1241
    Лоты
      на продаже:
    17
      проданные:
    2,308
    Messages:
    3,831
    Location:
    Волинь
    Навіщо виставляти по всьому райберту одне і теж ? Лайкі збираєте ?
    https://reibert.info/threads/psv-na-zaxodi-ukrajini.1399346/
     
  16. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Messages:
    9,240
    Location:
    Украина
    Так, подібне дублювання бісить... Мусиш заходити у всі непрочитані теми :(
     
    Oprishok, minitarn3838, Stach and 3 others like this.
  17. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1241
    Лоты
      на продаже:
    17
      проданные:
    2,308
    Messages:
    3,831
    Location:
    Волинь
    Так він має свою сторінку по копу.
     
  18. marikona91

    marikona91 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    154
    Location:
    kiev
    Так нехай туди викладає. ця тема для обговорення, а не для перегляду фільмів
     
    Oprishok, Stach, 5нива5 and 3 others like this.
  19. Licvidator

    Licvidator Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,147
    Location:
    Львів
    Дякую що поділилися свойми думками - думаю це слушне зауваження. Просто думав що мою тему не всі читають. Буду надалі менш навʼязливим!
     
    GINDENBURG likes this.
  20. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Messages:
    9,240
    Location:
    Украина
    Чудово коли чують думку оточуючих :beer: Гарних знахідок :beer:
    Вибачайте за оповіщення, по суті і сам нафлудив :D
     
  21. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1241
    Лоты
      на продаже:
    17
      проданные:
    2,308
    Messages:
    3,831
    Location:
    Волинь
    Вітаю. Фортонуло трішки. Чим відмити чорноту ? Не скарбова , навколо ще 10 монет до реформи
     

    Images:

    IMG_20231110_123051[1].jpg
    IMG_20231110_123056[1].jpg
  22. Tankist_

    Tankist_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    98
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    180
    Messages:
    647
    Спробуйте Трилон Б.
    З повагою, Владислав.
     
    minitarn3838 and 5нива5 like this.
  23. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1241
    Лоты
      на продаже:
    17
      проданные:
    2,308
    Messages:
    3,831
    Location:
    Волинь
    Вітаю. Трохи почистив.
     

    Images:

    IMG_20231111_160228[1].jpg
    IMG_20231111_160246[1].jpg
  24. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Messages:
    2,925
    Серебро хорошо аммиак ( раствор) чистит !
    Монета :smile_12:
     
  25. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Messages:
    9,240
    Location:
    Украина
    Так, а як і чим чистили?
     
  26. Енот рыболов

    Енот рыболов Stabsfeldwebel

    Messages:
    699
    Location:
    Киев
    Вітаю.
    По класиці - тіомочевиною з лимонною кислотою.
    Але треба велику увагу приділяти промивці монети. Інакше увалить патіна.
    Можна спробувати просто лимонкою, тільки негарячою.
    А головне - не поспішати.
     
    minitarn3838 likes this.