Усм ппш коп

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем liman, 19 жов 2023.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю товариство.
    Підкажіть з вартістю в такому стані.
    Легка поверхнева чистка.
     

    Images:

    IMG_20231019_091005.jpg
    IMG_20231019_090959.jpg
    IMG_20231019_090950.jpg
    IMG_20231019_090948.jpg
    IMG_20231019_090946.jpg
    IMG_20231019_090943.jpg
    IMG_20231019_090942.jpg
    IMG_20231019_090939.jpg
    IMG_20231019_090932.jpg
    IMG_20231019_090908.jpg
    IMG_20231019_090905.jpg
    IMG_20231019_090903.jpg
    IMG_20231019_090855.jpg
    IMG_20231019_090850.jpg
    IMG_20231019_090841.jpg
    IMG_20231019_090830.jpg
    evgeny***, A10A, Олег Грабовский та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги німецька медаль "За військові заслуги" третього рейху 1939 року. - Всі пит...
      1250 грн.
    2. Крест 4-го класса ордена Креста Свободы с мечами на чёрной ленте с бантом. Он вручался близким родст...
      4000 грн.
    3. Спортивна медаль. Німеччина. 1931.
      300 грн.
    4. Запрошую переглянути, інші мої лоти.
      1200 грн.
    5. Німецький значок SAAR - 1935.
      300 грн.
  3. evgeny***

    evgeny*** Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    206
    Повідомлення:
    1.818
    Адреса:
    Украина
    Хороший спуск,900грн
     
  4. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    На торгах у нас з 600 грн
     
    Олег Грабовский, A10A та Montigomo подобається це.
  5. evgeny***

    evgeny*** Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    206
    Повідомлення:
    1.818
    Адреса:
    Украина
    У Вас сохран хороший.нетронутый вандалами.при качественный чистке будет вообще