Рідкісний Мр-654к чи кастомізація?

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Sikach, 17 жов 2023.

  1. Sikach

    Sikach Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    54
    Повідомлення:
    668
    Адреса:
    Волинь
    Доброго дня
    Попав в руки ось такий апарат. Перший раз бачу таку бороду, і вигляд затвору. Нанесений не зрозумілий мені код. Підаскажіть будь ласка, це реальна різновидність затвору?
    На форумах не знайшов навіть згадки про такі затвори і бороди.
     

    Images:

    шо – копія.jpg
    шо2 – копія.jpg
    шо3.jpg
    шо4.jpg
    шо5.jpg
    шо6.jpg
    шо7.jpg
    шо8.jpg
    шо9.jpg
    Maksim_35 та 4ittter подобається це.
    1. (в наявності 4 шт.)
      Шарики гамо 250 шт в коробке,кал 4.5 мм , цена за упаковку
      160 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
    3. Муха с трубой
      120 грн.
    4. В гарному стані
      15000 грн.
    5. Ложе резано но кусок есть все на фото с какой модели не в курсе
      500 грн.
  2. fibrilator

    fibrilator Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Харків
    Відбраковка від газового с полубородой, у меня такой был. Общее качество было повыше чем у обычного 654, особливо що стосується роботи УСМ
     
    Останнє редагування: 18 жов 2023
  3. Sikach

    Sikach Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    54
    Повідомлення:
    668
    Адреса:
    Волинь
    Яка приблизна ціна? І можливо знаєте в яких роках такі вироблялись?
     
  4. fibrilator

    fibrilator Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Харків
    Очевидно рік зашифрований в номері і він 1998-й, тобто це дуже ранній зразок.

    На рахунок ціни то, якщо мої припущення вірні, то я би опускався нижче 6000 грн, пле це вже наскільки швидко вам потрібно продати. Я свій такий продавав за 5700 півроку тому, бо найшов 33-тю серію, яка технічно гірша, але естетично набагато крутіша.
     
  5. Sergey13

    Sergey13 Leutnant

    Повідомлення:
    1.468
    Адреса:
    Україна
    Це якийсь шалений кастом, зробили кольцову проточку на звичайнісенькому затворі зі скосом. Номер мабуть набивали після того як знищили рідне маркування, маю припущення що шліфували перед воронінням.
     
    saitan подобається це.