АК-74 (1986 року)

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Gerakl1911, 15. Okt. 2023.

  1. Gerakl1911

    Gerakl1911 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    91
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    238
    Вітаю!
    Запитаю чого вартий даний девайс.
    Був піднятий нашими хлопцями з під "потікшого" двухсотого орка. У звязку з чим тримався в домостосі деякий час (обеззаражувався), після чого місцями полізла фарба. Потім задули його рідиною для зняття фарби...) Втомилися бавитись та вирішили продати тому у кого вистачить терпіння та є час для відновлення покриття).
    Хром на місці.
    З деталей УСМ та личинка затвору відсутні. Ні заряджання, ні постріл здійснити неможливо.
    Чи потрібен деактив додатковий?
     

    Images:

    20231015_170208.jpg
    20231015_170228.jpg
    20231015_170235.jpg
    20231015_170321.jpg
    20231015_171409.jpg
    20231015_171003.jpg
    20231015_170745.jpg
    20231015_170740.jpg
    20231015_170729.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Пылезащитная сдвижная крышка затвора винтовки G43/K43. Вариант на ширину гребня 15 мм. Склад, без к...
      1750 грн.
    2. Выбрасыватель СВТ, коп.
      50 грн.
    3. Ключ СВТ коп.
      100 грн.
    4. 49 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      250 грн.
  3. vavilon111

    vavilon111 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    40
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    115
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    На мiй погляд,горiвший,а пластик докупленний новий...тому що пiсля засобу зняття фарби вiн не так вигляда.
     
  4. Gerakl1911

    Gerakl1911 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    91
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    238
    Покажіть як виглядає?))
    Фарба повністю не злізла ( рідна фарма можно тримається ), стала схожа на клей для взуття. 100% річ не горівша, геометрія не нарушена.
     
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    991
    Beiträge:
    11.229
    Ort:
    OSTWALL
    Не горевший, это точно. Химия сделала свое дело. В районе 30000 грн.
     
    Ph@ntom, kley, Gerakl1911 und 2 anderen gefällt das.
  6. Gerakl1911

    Gerakl1911 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    91
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    238
    Попросив фото від власника до "терапії" -
     

    Images:

    20230809_211010.jpg
    20230809_211155.jpg
  7. Gerakl1911

    Gerakl1911 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    91
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    238
    Було б не погано. Якраз на 2 FPV дрона вистачилоб.

    Прошу підсказати камрадів чи потрібно сверлити "трубку" для додаткового деактиву?
     
    Сикарио gefällt das.
  8. Кладоискатель копатель

    Кладоискатель копатель Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    46
    Ort:
    ghtgjyj
    Не потрібно!!!!!
    Це знизить ціну.
     
    capt.A.Smollet und Gerakl1911 gefällt das.