Катки

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем ПривеТ, 9 жов 2023.

  1. ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Повідомлення:
    1.562
    Всім доброго часу.
    Підкажіть від чого можуть бути такі катки. Більше фото нажаль немає.

    Всім наперед вдячний.
     

    Images:

    IMG_20231009_095219.jpg
    gheka, Polisyaka та Олег Грабовский подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Находка с позиций по ПМВ. Столовый жетон немецких войск. Состояние по фото.
      205 грн.
    2. Бірка-ключ ТН 1891, Ключ та кільце латунь, бірка чавунна фірми CARL DROSSER. Вага 240 гр. Все на фо...
      900 грн.
    3. Жетон офицера. ПМВ, Германия. Обер-лейтенант Кирхбергер, уроженец г. Бесигхайм (севернее Штуттгарта)...
      5000 грн.
    4. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
    5. 3 штуки в лоте. Первая мировая.
      100 грн.
  3. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Можливо тягач.
     

    Images:

    тягач.jpg
    bva-hk, kobr, 240оsb та 6 іншим подобається це.
  4. ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Повідомлення:
    1.562
    Дякую!
    Дуже схоже , що так і є.
    Знайдені в лісі Карпат.
    Товариш вислав фото.
     
    gheka подобається це.
  5. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.005
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Від трильовочного трактора, що ліс тягає
     
    Otryta та ПривеТ подобається це.
  6. ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Повідомлення:
    1.562
    Начебто там таких малих, парних катків нема, тільки великі...? Може не на то дивлюсь.
     
  7. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.005
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    А може звичайний гусеничний?
     
    Otryta та Лорд Грегори подобається це.
  8. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    926
    Адреса:
    Киев и рядом
    Добрий день! Напевне не можу стверджувати, але здається бачив такі на тракторі Т-180. Були такі важкі промислові, міг працювати в Карпатах на протяжці ЛЕП наприклад...
     
    Мансур Львович, Oprishok та ПривеТ подобається це.
  9. ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Повідомлення:
    1.562
    Дякую.
    Дійсно подивився на катки т180, схожість 99%
    :beer:
     
    kobr та Oprishok подобається це.