Гітлерівський шолом з кульою!

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем флегМАТ, 9 жов 2023.

  1. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    57
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Київська обл.
    Вітання форумчанам! Сусід по гаражу показав такого шолома, колись йому подарували з Кіровоградщини. Стан, звичайно, недуже, але в шоломі стирчить куля! Казали, що його з черепом таким і найшли, хоча мені не віриться.
    Цікавить модель шолому та ймовірна ціна у разі продажу. Він взагалі такий комусь потрібен?
    Розмір шолому маленький. Вдячний за допомогу.
    IMG_20231008_112756.jpg IMG_20231008_112810.jpg IMG_20231008_112835.jpg IMG_20231008_112847.jpg IMG_20231008_112857.jpg IMG_20231008_112917.jpg IMG_20231008_112922.jpg IMG_20231008_112928.jpg IMG_20231008_112942.jpg
     
    Roma_1985, Kox 263-1, Мансур Львович та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Загальновійськова петлиця. Нуляча!
      600 грн.
    2. Шведский китель 1943г. Шведский китель 1943г. Абсолютно новый, складское хранение, в употреблении не...
      1575 грн.
    3. Оригінали з власної колекції. Все, як на фото, без втручань. Цілі кріплення! Метеріал скоріш за все...
      1750 грн.
    4. Белая хбэшная гимнастёрка нквд. Штампов нет, предыдущий владелец удалил петли для погон, носил её, в...
      3000 грн.
    5. Рідкісна нашивка німецького Гітлерюгенду - Marine-HJ. Екзамен по морських видах спорту Рейху, катего...
      2500 грн.
  3. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    675
    Адреса:
    РЕЙХ
    Антуражненько. Цінник буде 500+
     
    Олег Грабовский, флегМАТ та Eide подобається це.
  4. Лесной Житель

    Лесной Житель Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Украина
    Доброго. 800-1000гр. С ув.
     
  5. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    Приветствую,м 40 по цене гривен с 500 пробуйте
     
  6. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    Доброго,щадяще отмойте с хоз.мылом и губкой для посуды...,там ещё проглядывается декаль,или то что от неё осталось...,пока с 500/600..
     
  7. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    57
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Київська обл.
    Друзі, щиро вдячний за таку увагу до теми та допомогу і підказки. Стосовно декалі не можу підтвердити, як не придивлявся ще з початку, не бачив її, тому і мити/чистити не буду щоб не зіпсувати ненароком. Перед сусідом по гаражу буде ніяково, хоч він про нього і не переймається.:D Може хоч на мастило нам до транспортних засобів трохи буде)
    Шолом виставлено на аукціон, нехай щастить переможцю: https://reibert.info/lots/sholom-m-40-iz-kuloju-vseredini.1142823/
     
  8. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    Увеличил только что фото...,остатки окраса...,печалька..
     
    флегМАТ, Олег Грабовский та RIHARD 77 подобається це.