Каска,фонарь

Тема у розділі 'Горище', створена користувачем Mihalich1979, 29 вер 2023.

  1. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    902
    Адреса:
    Україна
    Доброго вечора камради,сьогодні попались два предмети- каска СШ-39,та залізничний фонарь-1951р., але предмети були у вогні,скільки не чистив постійно з них сиплеться сажа, неможливо в руки взять.Підкажіть чи можливо дані предмети відчистити?
     

    Images:

    IMG_20230929_195824.jpg
    IMG_20230929_195836.jpg
    IMG_20230929_195938.jpg
    IMG_20230929_200007.jpg
    IMG_20230929_200024.jpg
    antykvar_2009, Мансур Львович, Tartar та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    2. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
    3. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    4. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
    5. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
  3. Tartar

    Tartar Leutnant

    Повідомлення:
    1.477
    Адреса:
    Украина
    Доброго. Сначала уберите ржавчину( лимонка, электролиз) после лимонки обязательно нейтрализовать с собой. Дальше пчелиный воск растворяет в скипидаре( правда скипидар домена стоит) или кажется в льняном или оливковом масле, в общем гугл в помощь. Растворяет до консистенции майонеза , консервируете воском и все. Правда после покрытия воском я прохожу по феном, чтобы глубже впиталось несколько раз. Ну а дальше капралы подтянутся расскажут, может и другие способы есть.
     
    \Lisovik/, antykvar_2009, Мансур Львович та ще 1-му подобається це.
  4. Tartar

    Tartar Leutnant

    Повідомлення:
    1.477
    Адреса:
    Украина
    Долбаный Т9 в клавиатуре пишет что попало, ну думаю вы поняли.
     
    Мансур Львович та Mihalich1979 подобається це.
  5. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Каска горівша. Чистити хімією немає сенсу. Більше того , ржавіти буде сильніше. Просто щіткою по металу чи болгаркою з насадкою. Потім шпатлівка і перекрас.
    З ліхтарем я б нічого не робив.
     
    Мансур Львович, vph71 та Mihalich1979 подобається це.