Кирзові чоботи

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Omikron, 1 жов 2023.

  1. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Доброго дня,знайшов у дядька такі кирзові чоботи,без дірок,підошва ціла,розмір 35,38(2шт)41,чи щось варті?Дякую. IMG_20231001_093145.jpg IMG_20231001_093201.jpg IMG_20231001_093227.jpg IMG_20231001_093241.jpg IMG_20231001_093324.jpg
     
    gheka, Otryta та Senya540 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Горн — это медный духовой музыкальный инструмент, который используется для подачи сигналов, особенно...
      2000 грн.
    2. До вашої уваги фляга вермахту в гарному стані на парному номері SKN40 -Всі питання та додаткові с...
      1200 грн.
    3. Вітаю, 3 фляги в дерев'яному шпоні, 1941-42-43 , фляга 43 року закисла, і не відкручується.
      2000 грн.
    4. Газбак короткий.Состояние хорошее.Небитый много родной краски.Ремешки советские.
      1800 грн.
    5. Бинокль модели Jasohled производства культовой чехословацкой компании SRB&Stys , для Югославской...
      4250 грн.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    А они точно, все кирзовые ? По фото, вроде и яловые (юфтевые) присутствуют. Подошву покажите: там есть нюансы.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  4. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    IMG_20231001_101257.jpg IMG_20231001_101327.jpg IMG_20231001_101352.jpg IMG_20231001_101419_1.jpg
     
    gheka та Otryta подобається це.
  5. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    На останньому фото підошви, чоботи якісь м'які.
     
    gheka та Otryta подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Первые сапоги подходят на рекон (подошва с "пупырышками"). Последние, скорее всего - юфтевые. Но размеры не ходовые. Себе брал правильные кирзачи, в идеале, за 150 грн.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  7. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Дякую за допомогу,зрозуміло вивезу все на смітник.
     
    gheka, Otryta та Штурм подобається це.
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Да выставьте по 100 грн. и пусть стоят. Тут, на форуме, кто-то покупал хромовые и яловые. Может и договоритесь. На мусор всегда успеется.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  9. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Дякую,так і зроблю буде дядькові на Шнапс.
     
    Николай 1981, gheka, Лорд Грегори та 2 іншим подобається це.