АК74м под СХП

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Афил, 27 вер 2023.

  1. Афил

    Афил Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    741
    Адреса:
    Киев
    Добрый день Камрады! Сколько может стоить этот хлам? Трохи восстановил. 657437EB-B8AA-46B6-8819-A15925FF1F05.jpeg 25E6D177-E9B6-4271-95F9-B84E171B63BD.jpeg
     
    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. Гильза 37 мм от окопной пушки м15 ,1917год. https://ah.org.ua/miniature-artillery-of-the-austro-hung...
      300 грн.
    5. Таких ещё не поднимал-меньший диаметр
      63 грн.
  2. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю. Починати, як завжди, з 1 гривні, а вартує, на мою думку, біля 40-50 тис гривень, залежно від "хотелки" потенційного покупця.
    З повагою
     
    Останнє редагування: 27 вер 2023
    pinair, кучукаю, kripers338 та 6 іншим подобається це.
  3. Афил

    Афил Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    741
    Адреса:
    Киев
    В продаже на аукционе
     
  4. Афил

    Афил Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    741
    Адреса:
    Киев