Футляр з ампулками

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем nikolau7, 11 вер 2023.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1101
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.489
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Добрий день.
    Попався на копі футляр(по німцях) з якимись штучками, а в штучках замотані в бумажку ампулки.Що могло бути це?можливо хтось таке зустрічав.
    Одна при витягуванні розбилась, то начебто живі всі:D, значить не отрута якась.
     

    Images:

    IMG_20230911_084632.jpg
    IMG_20230911_084640.jpg
    IMG_20230911_084702.jpg
    IMG_20230911_084714.jpg
    IMG_20230911_084716.jpg
    IMG_20230911_084725.jpg
    IMG_20230911_084733.jpg
    IMG_20230911_084735.jpg
    IMG_20230911_084811.jpg
    IMG_20230911_084818.jpg
    TarASha, Tartar, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Лесной коп . Размер 145 x 135 и 150 x 125 мм. Немного почищены . Лично сам хорошо упаковываю все сво...
      90 грн.
    3. З німецьких позицій.вудила з кінної упряжі. В дуже хорошому стані.За баженням можна використовувати...
      280 грн.
    4. Коп . Немного почищено . Алюминий . Диаметр - 3 шт = 40 мм , 1 шт = 46 мм . Лично сам хорошо упаковы...
      120 грн.
    5. Блиндажный коп . Почищено - помыто . На 3 предметах есть надписи , рисунки . Лично сам хорошо уп...
      120 грн.
  3. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    А це не рівень для прицілу?
     
    TarASha, A10A, Tartar та 10 іншим подобається це.
  4. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1101
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.489
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Не знаю.Але там були детальки від стрілкового.
     
    Topaz81 подобається це.
  5. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    807
    Адреса:
    Сталевий сейф
    Точно рівень. І поділки по центру ампули є.
    А замотана в пергамент якраз щоб не розбилась при транспортуванні.
     
    Tartar, SergZSK, Криос та 4 іншим подобається це.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.425
    Адреса:
    Україна
    Схоже, із ЗІПа міномета німецького. Ось американські ампули до мінометного бульбашкового рівня на ДСВ:
    51N6ORVQiDL._AC_SL1200_.jpg 51VdyXkYpxL._AC_.jpg 61vmO4LJSuL._AC_SL1200_.jpg
    До радянських в комплекті ЗІП теж доречі ампуль йшли:).
     
    Останнє редагування: 11 вер 2023
    TarASha, Tartar, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  7. Lembergg

    Lembergg Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    19
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня, практично на 100% впевнений що це рівень від прицілу Gewehrgranatgerät / Schiessbecher (наствольний 30мм гранатомет на 98к)
    Gewehrgranatgerat-4.jpg
     
    TarASha, nikolau7 та Bangalor подобається це.