Футляр з ампулками

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем nikolau7, 11 вер 2023.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1101
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.489
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Добрий день.
    Попався на копі футляр(по німцях) з якимись штучками, а в штучках замотані в бумажку ампулки.Що могло бути це?можливо хтось таке зустрічав.
    Одна при витягуванні розбилась, то начебто живі всі:D, значить не отрута якась.
     

    Images:

    IMG_20230911_084632.jpg
    IMG_20230911_084640.jpg
    IMG_20230911_084702.jpg
    IMG_20230911_084714.jpg
    IMG_20230911_084716.jpg
    IMG_20230911_084725.jpg
    IMG_20230911_084733.jpg
    IMG_20230911_084735.jpg
    IMG_20230911_084811.jpg
    IMG_20230911_084818.jpg
    TarASha, Tartar, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штатный ЗИП Мосина для чистки и разборки в брезентовом сумочке. В комплект входит 6 предметов: - от...
      480 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      Оригинал , новые или близко к этому
      330 грн.
    3. Кустарно перероблений затвор ГМ під снайпера.
      2500 грн.
    4. (в наявності 12 шт.)
      Состояние 99 из 100
      100 грн.
    5. Комплект ранних ложевых колец на гранёнку обр. 30г. с открытой мушкой, начала 30х годов. Редко встр...
      2500 грн.
  3. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    А це не рівень для прицілу?
     
    TarASha, A10A, Tartar та 10 іншим подобається це.
  4. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1101
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.489
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Не знаю.Але там були детальки від стрілкового.
     
    Topaz81 подобається це.
  5. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    807
    Адреса:
    Сталевий сейф
    Точно рівень. І поділки по центру ампули є.
    А замотана в пергамент якраз щоб не розбилась при транспортуванні.
     
    Tartar, SergZSK, Криос та 4 іншим подобається це.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.425
    Адреса:
    Україна
    Схоже, із ЗІПа міномета німецького. Ось американські ампули до мінометного бульбашкового рівня на ДСВ:
    51N6ORVQiDL._AC_SL1200_.jpg 51VdyXkYpxL._AC_.jpg 61vmO4LJSuL._AC_SL1200_.jpg
    До радянських в комплекті ЗІП теж доречі ампуль йшли:).
     
    Останнє редагування: 11 вер 2023
    TarASha, Tartar, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  7. Lembergg

    Lembergg Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    19
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня, практично на 100% впевнений що це рівень від прицілу Gewehrgranatgerät / Schiessbecher (наствольний 30мм гранатомет на 98к)
    Gewehrgranatgerat-4.jpg
     
    TarASha, nikolau7 та Bangalor подобається це.