Орлик SS

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем nikolau7, 4 вер 2023.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.503
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Вечір добрий.
    Підкажіть по ціні Орлика SS.Цинк в посрібленні.Був разом з кокардою ss, та іншими речами.
    :beer:
     

    Images:

    IMG_20230904_083007.jpg
    IMG_20230904_083004.jpg
    IMG_20230904_082955.jpg
    IMG_20230904_082952.jpg
    IMG_20230904_082949.jpg
    IMG_20230904_082943.jpg
    IMG_20230904_082939.jpg
    IMG_20230904_082913.jpg
    IMG_20230904_082909.jpg
    IMG_20230904_082900.jpg
    IMG_20230904_082857.jpg
    IMG_20230904_082755.jpg
    Omikron, RIHARD 77, Мансур Львович та 10 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. МПЛ РККА, клейма не знайшов, непоганий стан, не коп(з горіщя), ручка міняна. Все на фото.
      900 грн.
    2. Полковой горн. Классический медный горн с латунным мундштуком. На корпусе накладка с изображением ге...
      5500 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Абсолютно новые
      330 грн.
    4. Часть немецкой буржуйки.
      800 грн.
    5. Все, як на фото. Чудовий предмет на полку, в музей, тематичну колекцію і тп. Всередині відсутня ріди...
      770 грн.
  3. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина
    Reshik, Мансур Львович, SERGIO* та 7 іншим подобається це.
  4. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.503
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Там алюмінієвий, то теж був мій;).А цей цинк.Чи немає різниці?
     
  5. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина
    В данном случае разницы особой нет. Один производитель, хоть и металл производства разный. Плюс сохран «свежего» интереснее.
    С уважением, Илья
     
    Omikron, Мансур Львович, SERGIO* та 5 іншим подобається це.
  6. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.503
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Зрозуміло.Дякую Вам.
    :beer:
     
    Габелла 99 подобається це.