Травмат

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Master28, 28 сер 2023.

  1. Master28

    Master28 Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Адреса:
    Харьков
    Вітаю . Товариш попросив оцінити буде продавати . Під дозвіл, Харківська обл .
     

    Images:

    IMG_20230828_214250_540.jpg
    IMG_20230828_214235_045.jpg
    IMG_20230828_214250_108.jpg
    IMG_20230828_214235_045.jpg
    Олег Грабовский подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    2. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    3. Книга старовинна виробництва Франціі 1840 +- роки.
      400 грн.
    4. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    5. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    Дуже раді за Вашого товариша, що в нього є рожевий палас. А фото травмата будуть? Не знаю, чи це правда, але десь чув, що пістолети бувають різних марок і моделей.
    Де опис? Модель, виробник, діаметр трубки, настріл, матеріал.......???? Де нормальні фото з усіх боків, в розібраному стані...?
     
    Останнє редагування: 28 сер 2023
    den 7.62, Иван Скрипник, zubrik та 6 іншим подобається це.
  4. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.453
    Приветствую. На фото выше, немецкий пистолет "Перемога", травмато-газовик. Имел в своё время дело с таким, изделие на любителя, ресурс на 100-120 патронов, дальше страшно использовать было, подарил одному знакомому. Немцы то ли по спец заказу, то ли по своей фантазии, делали его похожим на ПМ, но не получилось это сделать. Поэтому большой популярности не получил. По цене 2500-3000, максимум 3500. Не фанат таких слов (так как люблю оружие и не могу терпеть, когда его уничтожают), но лучше сдать на утилизацию его уже. Больше чем 3500 не вижу смысла, доки оформить дороже. Вот относительно недавно, был в продаже:
    https://reibert.info/lots/pobeda-9-mm-p-a-k.825169/
     
    kripers338, evgeny***, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье