Клоны,фейки,боты,троли,агенты,неадекваты,анонимисты в курилке.

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем рост1972, 3 апр 2020.

  1. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Сообщения:
    5.831
    Адрес:
    Галичина, УКРАЇНА
    Борис, це ворожий термін ... правильно буде ГИЦЕЛЬ !!! :D:beer:

    https://uk.wikipedia.org/wiki/Гицель
     
  2. Интересные лоты

    1. Шкарпетки зимові (трекінгові) розмір 25-27.
      100 грн.
    2. (в наличии 7 шт.)
      Зимові тактичні шкарпетки з паровідвідними каналами забезпечують терморегуляцію стопи та відведення...
      235 грн.
    3. (в наличии 18 шт.)
      Носки тактические для ношения в холодное время года (осень-зима). С тёплым внутренним слоем (махра)...
      260 грн.
    4. Уставные летние носки ЗСУ. Трекинговые, удобные и мягкие. Самый новый образец. Эластичные манжеты. М...
      220 грн.
    5. (в наличии 74 шт.)
      Носки тактические для ношения в жаркое время года (весна-лето). Имеют дышащую сеточку и вертикальные...
      50 грн.
  3. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    Одеський суржик.. А як ти хтів..?:D
     
    KAISERLEMBERG нравится это.
  4. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Сообщения:
    5.831
    Адрес:
    Галичина, УКРАЇНА
    Не ганьби мені Одеси, Борис ... це моє друге, після Львова,
    найулюбленіше місто в Україні !!! :smile_12:

    Шо до "суржику" - то у нас крутіше !!! :D:D:D

    Підслухано в маршрутці Львів-Дрогобич:

    ...Ми колись бідніше жили,
    Зато більше сі любили.
    Ніхто в гості не просив,
    Хто си хтів, той приходив.

    Їли бульбу з баняка
    До квасного молока.
    М'єсних шкварок натопили
    Й так сьмо сі тоди й гостили.

    Чикулядів мало їли,
    Жи би зуби не боліли.
    Хто то колись лікувов,
    Як болів, то видиров.

    Звіробою насушили,
    Чаю з м'яти сі напили,
    Шо змо дуже хворували?
    Лік з трави на всьо змо мали.

    Як купили нам бамбона,
    То було замість айфона.
    Бахорі бамбін смоктали,
    Папірців не викидали.

    Ціцідевка потовклисі,
    Бо стояли десь на стрісі,
    Ми позлітки загортали
    І ялинку так вбирали.

    В спеку гнали до ріки,
    Плавали, як поплавки.
    А зимов, як сипав сніг
    Тішилися, як дурні.

    Совгалисі на санках
    У дідових куфайках.
    Мали валєнкі й кальоші
    Не розтринькували гроші.

    Нові вбйори шанували,
    Бо до церкви сьмо тримали.
    Де то було так, як нині
    Пхают всьо малій дитині.

    В хлопців одні ганавиці,
    Дівки мали по спідниці,
    Як сукиньку мама вшили,
    То змо мамі всьо зробили...

    ...А, як файний мороз взєв,
    Моцним ледом ріку вкрив.
    Юш нічим нас не загнати,
    Як сі всмеркло йшли до хати.

    Всі шкарпитка намочили,
    Тато ляґов трохи били.
    Ми си в голову не брали,
    На другий день знов втікали.

    Хлопці дівок зачипали,
    Снігом лиці натирали,
    А ми ніц сі не бояли,
    На пів села реготали.

    А , як юш мо йшли до дому-
    Колядуєм всю дорогу,
    Шо аж пси з шнурків сі рвали-
    О такі були забави.

    А тепер всьо в тилєфонах
    У якигось марафонах...
    Йой..., як інтернет пропав,
    То мій внук пів днє ґвовтав.

    Ми колись роботу мали:
    В хаті притали, складали.
    Нині шо поможе мамі,
    Як цілий день в інстаграмі.

    То моя юш остановка?
    Шофееер,- станьте там за мостом троха.
    Пані,- Ви сі так заговорили,
    Своє село пропустили.

    Боже..., як сі буду добирати,
    Не впусти мі дід до хати.
    Точно кажут,- хто балтає,
    Той проблеми потім має.

    ...
     
    Камча, toz1915, Unnamed Player и 2 другим нравится это.
  5. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    Вибачай,але це більш схоже на діалект,а не Українську мову.. Но то тке,головне що не кацапячою..;):beer:
     
    Корибут, KAISERLEMBERG и NIA нравится это.
  6. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Сообщения:
    5.831
    Адрес:
    Галичина, УКРАЇНА
    Зате можна на фронті прямим текстом говорити і жодна москаляча
    "енігма" не розшифрує ... :D:beer:

    ...
     
    Unnamed Player, kelt, alexshadow и ещё 1-му нравится это.
  7. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    1.811
    Адрес:
    Хмельницька область
    Якось дивні теми створює...то с пєснєй по жізні. ..а тут зразу " актуальні" теми на українській?
     

    Изображения:

    Screenshot_20230822_225248_Chrome.jpg
    images.jpeg
    Omikron и Лорд Грегори нравится это.
  8. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    :D
     
    Reinhard T.E. Heydrich и Govtva нравится это.
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.015
    Адрес:
    Украина
    Людинi притаманно помилятися.Один мiй знайомий воюэ на фронтi,кажуть непогано воюэ .Получив взвод та офiцерске звання,а при атестацii у полiцii його нагнали за проросiйськi погляди.Видко у вiйську навчили такi Родiну любити.Отакотавикажете.
     
  10. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    1.811
    Адрес:
    Хмельницька область
    Батьківщину..
     
    Boris Pryanikov и tuman нравится это.
  11. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.015
    Адрес:
    Украина
    Це вираз часiв СрСр.
     
    boomering нравится это.
  12. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.015
    Адрес:
    Украина
    Це Ви мабудь Iвана Франка не читали.
     
    boomering нравится это.
  13. boomering

    boomering Stabsgefreiter

    Сообщения:
    200
    Адрес:
    Украина
    Здається це вишиванковий патріот. Всі навкруги для нього підозрілі, особливо, хто не носить вишиванку та не розмовляє українською належним чином.
     
    toz1915 нравится это.
  14. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.015
    Адрес:
    Украина
    У нас мiшане з румунско нiмецькою,галичани з польской,закорпатцi мадьярскою.Так вже iсторiчно склалось.
     
    Govtva и boomering нравится это.
  15. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    1.811
    Адрес:
    Хмельницька область
    Ви не носій української мови.І теми створюєте відповідні!
     
  16. boomering

    boomering Stabsgefreiter

    Сообщения:
    200
    Адрес:
    Украина
    Які теми я створюю відповідні? Я володію однаково як російською так і українською. А ще угорською, англійською, чеською та словацькою. Розмовляю тією мовою, яку розуміє мій співрозмовник. Які у вас до мене питання? Вам моя тема не сподобалась? може ви саме той, хто отримую вигоду з цього? Інакше як пояснити вашу бурхливу реакцію на це? Але я не вірю в це. Невже ви б не хотіли дізнатися правди? Модератор тему видалив. Я був непроти. Навіть сам запропонував це.
     
    Последнее редактирование: 24 авг 2023
  17. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.015
    Адрес:
    Украина
    А шо за тема?Хоч у двух реченнях,заiнтригован.
     
  18. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    1.811
    Адрес:
    Хмельницька область
    Поспостерігаю за Вами...Поліглотом..
     
  19. boomering

    boomering Stabsgefreiter

    Сообщения:
    200
    Адрес:
    Украина
    Давай, стеж. Штирлиц
     
  20. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    1.811
    Адрес:
    Хмельницька область
    Буданов...