Газбак.

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Чародій, 23 сер 2023.

  1. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як зняти так звану "колбу" що всередині газбаку. Хочу зняти для якісної очистки. З повагою, Дмитро.
     
    Олег Грабовский подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. гудзик РИА.вигляд по фото.відсутнє вушко.перешлю поштою.
      20 грн.
    3. Коп . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!!
      130 грн.
    4. Коп . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!!
      150 грн.
    5. Коп . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!!
      40 грн.
  3. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Лише розвальцюванням. Так як вона завальцьована в ребро жосткості. Хоча трапляються випадки, коли спокійно виймається рукою. Потягнувши вверх.
     
    Олег Грабовский та Чародій подобається це.
  4. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Дуже дякую за відповідь. Тоді краще залишу, як є. З повагою.
     
    D-day та Олег Грабовский подобається це.
  5. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Так і зробіть. Все рівно під нею бак збережений нормально. Проблема буде лише коли не дезактивуєте кислоту після чистки. Її залишки між колбою і стінкою баку можуть пришвидшити корозію. Плюс їй до пари ще буде підігрувати конденсат. Я великий противник кислочення.
     
    Олег Грабовский та Чародій подобається це.
  6. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Я це добре розумію, тому ніякої кислоти. Тільки механічна чистка. З повагою.
     
    Моби_002, Олег Грабовский та D-day подобається це.