Рама свт 39-40.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Friedrich85, 20 сер 2023.

  1. Friedrich85

    Friedrich85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    452
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    931
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    Kyiv
    Всім доброго дня, знайомий попросив виставити ось таку раму свт, підкажіть будь ласка по ціні.
     

    Images:

    IMG_20230820_180520_900.jpg
    IMG_20230820_180515_122.jpg
    IMG_20230820_180459_358.jpg
    IMG_20230820_180433_511.jpg
    IMG_20230820_180424_663.jpg
    IMG_20230820_180412_564.jpg
    IMG_20230820_180336_865.jpg
    IMG_20230820_180304_884.jpg
    IMG_20230820_180250_476.jpg
    minitarn3838, kley, Мансур Львович та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. купув тут на сайті був вже обрізаний деактив заводській на місці багато прибамбас до нього все склад...
      17000 грн.
    2. Ствол и ствольная коробка КМ 38. Документов,к сожалению, нет. Деактив на фото. Любые дополнительные...
      3000 грн.
    3. Нова Гола Незаймана, патронів не бачила
      750 грн.
    4. (в наявності 12 шт.)
      Состояние 99 из 100
      100 грн.
    5. (в наявності 22 шт.)
      Снят с рабочего затвора
      120 грн.
  3. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    4.873
    хорошая. с рельсами. Старт на ауке от 1000 грн и выше
     
    kley, qwerty3, Олег Грабовский та ще 1-му подобається це.
  4. Friedrich85

    Friedrich85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    452
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    931
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    Kyiv
    kley подобається це.
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Вы не сделали самого главного фото: места под чеку для снайперского кронштейна. Рельсы - это хорошо, но они не редкость. А вот чисто снайперская рама - это нечастая находка.
     
    kley, Олег Грабовский та Friedrich85 подобається це.
  6. Friedrich85

    Friedrich85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    452
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    931
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    Kyiv
    Я так понимаю вот ето место под чеку.
     

    Images:

    IMG_20230821_072158_951.jpg
    IMG_20230821_072216_203.jpg
    minitarn3838, VitalicBondarchuk1974, kley та 2 іншим подобається це.
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...бачиться - СВТ-40, вЯтсько-полЯнського збр.заводу, 1942-43рр. ??
    :rolleyes:
    ...1000 я б не дав...
    :(
     
    Лорд Грегори, Габелла 99, kley та 3 іншим подобається це.
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Да, это чисто снайперская рама.
     
    VitalicBondarchuk1974, kley, Friedrich85 та ще 1-му подобається це.
  9. Friedrich85

    Friedrich85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    452
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    931
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    Kyiv
    Можливо 42-43рр, алеж була викопана в районі Чабанів, в Київському котлі, а це 1941рік.
     
    Олег Грабовский та Штурм подобається це.
  10. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...тіпа - біля Чабанів по 43-му двІжу не було ??
    :rolleyes:

    до того ж я поставив 2 знаки запитання...

    З.ЬІ. ...знаєте, де на СВТ рік написано ?
    ;)
     
    Олег Грабовский, Friedrich85 та Габелла 99 подобається це.
  11. Friedrich85

    Friedrich85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    452
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    931
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    Kyiv
    Так звісно і по 43 щось було, але все ж таки в тому котлі в 41 , був Київській особливий гарнізон, який був оснащений на той час як найкращою зброєю.
     
    minitarn3838 та Олег Грабовский подобається це.
  12. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...ой, та не розказуйте...
    я там топчУся iз 1976 року (ще коли дач не було i поля справно орАлися)...
    ;)
     
    Габелла 99, HellHound, minitarn3838 та 2 іншим подобається це.
  13. Friedrich85

    Friedrich85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    452
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    931
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    Kyiv
    Дякую за співбесіду, топкатись можна десять разів на одному місті , а на 11 щось тай буде.:beer: