Помпа STS arms t12 Чи варто купувати?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Myagkor, 16 сер 2023.

?

Варто чи ні?

  1. Варто

    33,3%
  2. Не варто

    66,7%
  1. Myagkor

    Myagkor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    4
    Повідомлення:
    652
    Адреса:
    Беценбург
    Вітаю! Панове, цікавить суспільна думка, або може хтось володіє помпою STS arms t12. Українського виробництва. Чи варто купувати як першу рушницю для самозахисту та практичної стрільби? (Не для полювання) Поділіться враженнями будьласка.
    В мережі мало про цю помпу, самі продажі.
    Ось, наприклад, вона:
    https://ibis.net.ua/products/details/rushnicya-sts-arms-t12-kal-1276-51-sm-71/
     
    Олег Грабовский та valerka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Шток выполнен из титана (или алюминия по желанию) в место заводского из пластмассы, не подвержен кис...
      1000 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Магазин для Brawning HI-Power cal.9x19 Ранний! Состояние на фото (есть потёртости)!
      1800 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Магазины GLOCK 19 на 15 патронов 9х19! Оригинал! Новые!
      1700 грн.
    4. Очень качественый пластик, литье под давлением .
      3000 грн.
    5. Колекційна японська репліка Беретти MGC Beretta M92FS Desert Storm SP Edition 1 of 5000. Дуже рідкіс...
      12000 грн.
  3. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    місто Київ
    Це модернізована версія Taurus ST12 Tactical, модернізацією займався ФОРТ. І це мене лякає.
    Сам Таурус такий собі, а після ФОРТа - хрін його зна...
     
    ak1993 та Олег Грабовский подобається це.
  4. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.983
    Адреса:
    Украина
    Купите турецкую помпу - например Хатсан. Проверенное годами и тысячными настрелами качество.
     
    Otryta, Jolly Roger 13, Maxximum_77 та 5 іншим подобається це.
  5. Коронаминус

    Коронаминус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    364
    Адреса:
    UA
    Какой у Вас настрел из тауросов? Какие проблемы были? Поделитесь пожалуйста опытом
     
  6. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    місто Київ
    Де я писав, що маю його?
     
  7. Коронаминус

    Коронаминус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    364
    Адреса:
    UA
    Вы написали, что он "так себе". Откуда выводы?
     
  8. Myagkor

    Myagkor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    4
    Повідомлення:
    652
    Адреса:
    Беценбург
    Яку саме модернізацію проводив форт, не відомо?
     
  9. Чиж

    Чиж Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.181
    Адреса:
    Полтава, Украина
    Хочете недорогу/якісну помпу- ось ваш варіант https://ibis.net.ua/products/details/ruzhe-hatsan-escort-aimguard-kal-1276/, перевірина сотнями стрільців, маю таку з 2011року, настріл після 3К перестав рахувати, проблем жодних. Так на ній немає в стоці планок пікатіні, пістолетного руківя, телескопічного прикладу, але то все непотрібний "тюнінг жигулів", пробував все з вищеназваного тюнінгу: погрався і повернувся в сток. Але хочеться - гірше ніж болить....
     
  10. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    місто Київ
    А ви з якою метою цікавитесь? Купляти будете чи так, язик розім'яти?
     
  11. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.983
    Адреса:
    Украина
    Hatsan escort aimguard с коротким стволом срерловка цилиндр - отличное универсальное решение прямо в стоке - купил и пользуешься. Стрелял из нее много - до этого с помпой дела не имел вообще - стрелял только из двухстволок и полуавтоматов. Эта помпа и лягла в руку хорошо и интуативно понятная перезарядка цевье удобное нескользящее синтетика не боится влаги и вкладка в стоке отличная. Взял зарядил начал стрелять - и сразу начал попадать в мишень без танцев с бубном и привыканий к новому стволу.
     
    Myagkor та Олег Грабовский подобається це.
  12. Myagkor

    Myagkor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    4
    Повідомлення:
    652
    Адреса:
    Беценбург
    І ще питання. Після отримання дозволу я зможу в Киеві, на приклад, купити рушницю (нову) і поставити її на облік вже в області де проживаю та отримав дозвіл?
     
    Олег Грабовский та berger2000 подобається це.
  13. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.983
    Адреса:
    Украина
    Да
     
    Myagkor та Олег Грабовский подобається це.
  14. Van Normajenn

    Van Normajenn Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    46
    Я б теж не радив брати СТС. Краще трішки підзбирайте кошти. В залежності від бюджету це (по зростанню) Хатсан - Хуглу - Тайфун Епсілон - Маверік 88.
    З приводу Хатсана можете глянути ось це відео, може буде корисним

     
    DoublePaulus, Myagkor та Олег Грабовский подобається це.
  15. swolf412

    swolf412 Gefreiter

    Повідомлення:
    36
    Адреса:
    Київ
    Цілком нормальна рушниця. За свою ціну можна сказати, що майже ідеальна.
     
  16. BogdaM

    BogdaM Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Ternopil, Ukraine
    Дайте, будь-ласка, посилання на розбірку-збірку STS T12 ?
     
  17. swolf412

    swolf412 Gefreiter

    Повідомлення:
    36
    Адреса:
    Київ
    Ось наприклад:

    Шукайте "Taurus ST-12 Tactical"
     
    berger2000 подобається це.