Магазин ПМ 1953 - 1954 р.

Тема у розділі 'Запчастини до нарізної зброї', створена користувачем GePi, 5 сер 2023.

  1. Продавец GePi

    GePi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    587
    Адреса:
    Украина
    Продам магазин ПМ. 1953 - 1954 р.

    Хороший стан ( фото )

    Ціна - 395 грн (шт)

    Оплата на карту, пересил по бажанню покупця.

    З.Повагою.
     

    Images:

    2023-08-05 141646.jpg
    2023-08-05 141705.jpg
    2023-08-05 141920.jpg
    2023-08-05 141850.jpg
    2023-08-05 141943.jpg
    2023-08-05 141741.jpg
    Останнє редагування: 8 тра 2024
    VIKTOR 243, kripers338, кучукаю та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 7 шт.)
      Пружина шептало
      80 грн.
    2. (в наявності 5 шт.)
      Оригинальный набор для чистки АК-47 (7.62) Производства ГДР образца 57г! Состояние лёгкое Б/У
      450 грн.
    3. (в наявності 16 шт.)
      Фиксатор ствола в ствольной коробке. Оригинал. В лоте 1шт.
      200 грн.
    4. (в наявності 14 шт.)
      Пружины советского периода, не новодел. Цена за комплект на фото.
      630 грн.
    5. Макет масо-габаритний автомата Калашнікова АКС-74У (ММГ АКСУ DUMMY) калібру 5,45. Нейтралізована зб...
      75000 грн.
  3. Продавец GePi

    GePi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    587
    Адреса:
    Украина
    В наявності
     
    kripers338, VIKTOR 243 та Otryta подобається це.
  4. Mechanik

    Mechanik Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    153
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    247
    Повідомлення:
    2.029
    Адреса:
    Украина
    Резерв на 1 шт.
     
    GePi подобається це.
  5. Продавец GePi

    GePi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    587
    Адреса:
    Украина
    Відповів в особисті повідомлення
     
    kripers338, VIKTOR 243, Otryta та ще 1-му подобається це.