ППШ на визначення

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Атттила, 25 июл 2023.

  1. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    53
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Сообщения:
    1.863
    Адрес:
    Київ, Україна
    Вітаю, допоможіть будь ласка визначити оригінальність ППШ ?
     

    Изображения:

    20230725_180831.jpg
    20230725_180931.jpg
    20230725_180902.jpg
    20230725_180858.jpg
    20230725_180846.jpg
    20230725_180843.jpg
    20230725_180835.jpg
    20230725_180826.jpg
    20230725_180822.jpg
    20230725_180813.jpg
    20230725_180805.jpg
    20230725_180801.jpg
    20230725_180757.jpg
    20230725_180753.jpg
    20230725_182338.jpg
    20230725_182343.jpg
    Tartar и Олег Грабовский нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      650 грн.
    2. Столовые приборы армии Германии. Нержавеющая сталь. Это полный набор немецкого столового , произведе...
      11800 грн.
    3. Черпак РККА на 1945 рік, клеймо “Артель 9 мая” ДН-СК, 2 зірки. Довжина 31 см, діаметр ковша 9 см, ма...
      450 грн.
    4. Фаянсовая миска для первых блюд Вермахт Бавария 1941 год.
      2500 грн.
    5. Мельхиор, длина 13,3 см, некопаное состояние, неполированная Фото на листе в клетку для масштаба Пер...
      850 грн.
  3. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.188
    Адрес:
    Харків, Україна
    Та звісно що китайське литво :)

    Я би тут конкретизував питання. Бо й так видно що сборняк.
     
    Tartar, Кіла2013, valerka и ещё 1-му нравится это.
  4. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    19
      проданные:
    76
    Сообщения:
    1.025
    Адрес:
    Киев
    а что смущает?
     
    Олег Грабовский и valerka нравится это.
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    6.249
    Адрес:
    Україна. Кропивницький
    ППШ як ППШ, щось середнє між ранньою та пізньою моделями. Бачив такі.
    4411343.jpg
     
    240оsb, Tartar, TarASha и 6 другим нравится это.
  6. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    53
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Сообщения:
    1.863
    Адрес:
    Київ, Україна
    То я так по відповідям не зрозумів, це оригінал чи китайський сборняк?
     
    Artuss и Олег Грабовский нравится это.
  7. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    6.249
    Адрес:
    Україна. Кропивницький
    Ви його на Аліекспресі купили?
     
  8. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Не те , не інше.
    А реклама , для перепродажу через ЛС.
     
  9. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Цей оригінальний був, чи Китай ?
    Screenshot_20230726-090459_Chrome.jpg
     
    Tartar, БЛК и Олег Грабовский нравится это.
  10. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    53
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Сообщения:
    1.863
    Адрес:
    Київ, Україна
    Ви якось загадками пишете, можна будь ласка конкретніше, якщо до мене є якісь питання, я вислухаю. По ППШ, в ньому є не оригінальні запчастини??
     
  11. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    :D:D:D:D
    Дивлячись який гефешт буде на різниці.
    Ви реально зараз жартуєте ?
    У вас був оригінальний ППШ, а цей, копаний, ви оцінюєте в відповідному розділі.
    То хто пише загадками ? Screenshot_20230726-100312_Chrome.jpg

    Тут ви не сумніваєтесь в оригінальності. Чи сумніваєтесь ? То чого не пишете, що можливо це Китай?
    Власник ППШ хоч знає ? Тому що є враження, що нє.
     
    Последнее редактирование: 26 июл 2023
    viktor 78, Tartar, valerka и 3 другим нравится это.
  12. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    53
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Сообщения:
    1.863
    Адрес:
    Київ, Україна
     

    Изображения:

    20230726_101942.jpg
    Tartar, valerka и Олег Грабовский нравится это.
  13. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Хоч це добре
     
    Олег Грабовский нравится это.
  14. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    53
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Сообщения:
    1.863
    Адрес:
    Київ, Україна
    Я щось втратив ниточку нашої розмови, ви щось хочете мені пред'явити, але я не розумію, що саме
     
    Олег Грабовский нравится это.
  15. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    53
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Сообщения:
    1.863
    Адрес:
    Київ, Україна
    Звісно добре і завжди було добре!!
     
    Олег Грабовский нравится это.
  16. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.710
    Адрес:
    Черкасская обл. Белозерье
    Незнаю чому, але особисто мені він якийсь не такий))), знаходив всього один раз й то тільки "чулка", в трохи кращому стані, то захист мушки згнив в труху, а кріплення під ремінь відвалилося. Він відкривається можна внутрянку глянуть, також по можливості сфотографуйте верхній розклеп(квадратна заклепка, біля віконця для викиду гільз), також цікаво глянути на точкове зварювання...просто особиста цікавість.
     
    Tartar, Олег Грабовский и Атттила нравится это.