Как прицеплена камера ?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Корибут, 9 лип 2023.

  1. Корибут

    Корибут Gefreiter

    Повідомлення:
    48
    Адреса:
    Полтавская обл.
     
    IgorSatok подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Новий Экстрактор, на Colt 1911 ( kal.38 super/ 9 mm) і їхніх Клонів 70х серій. виробник: Remsport ма...
      1800 грн.
    2. Колекційна японська репліка Беретти MGC Beretta M92FS Desert Storm SP Edition 1 of 5000. Дуже рідкіс...
      12000 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    4. Больше ничего нет, прошу “бездельников” не задавать глупые и провокационные вопросы
      30000 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      Магазины GLOCK 19 на 15 патронов 9х19! Оригинал! Новые!
      1700 грн.
  3. Корибут

    Корибут Gefreiter

    Повідомлення:
    48
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Ні как не пойму как камера закреплена.
     
    Лорд Грегори подобається це.
  4. apnea

    apnea Leutnant

    Повідомлення:
    1.081
    Адреса:
    за порогами...
    на палке
     
    968, Корибут та SerDjоn подобається це.
  5. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    2.192
    Адреса:
    Город Герой Киев
    Это 3d камера
     
    Корибут та gheka подобається це.
  6. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.422
    Адреса:
    Land of Living Skies
    :smile_6:
    Це 360 камера
    Insta360, наприклад.
     
    Корибут подобається це.
  7. IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Сто раз передивився місяць тому, задавав собі це питання но так і не зрозумів
     
  8. apnea

    apnea Leutnant

    Повідомлення:
    1.081
    Адреса:
    за порогами...
    при такой камере селфи-стик не видно просто)
    на видео видна его тень.
    можно на козырёк кепки цеплять, много вариантов пользования.
     
    Корибут, 968 та IgorSatok подобається це.
  9. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.422
    Адреса:
    Land of Living Skies
    Ця камера знимає 360 навкруги, тобто все (майже)
    Потім в редакторі можливо крутити як головою та дивитися по сторонах.
    Стіка нема, уявить собі військового з палкою на шоломі, тінь від корпуса камери.
    У даному випадку камера на шоломі зверху.
     
  10. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    395
    Повідомлення:
    3.608
    Адреса:
    Ukraina
    Screenshot.png
     
    trainee та apnea подобається це.
  11. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.422
    Адреса:
    Land of Living Skies
    Там буде 10 см того стика максимум, уявите хоча б півметра стік на шоломі
     
    zubrik подобається це.
  12. apnea

    apnea Leutnant

    Повідомлення:
    1.081
    Адреса:
    за порогами...
    всё верно, короткий стик-крепление, что и видно по видео.
    если было больше, автор был бы в полный рост.
     
    IgorSatok, trainee та zubrik подобається це.
  13. IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Думаю десь там де кет ейе ,там кріплення.