Фляга

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем De Tomaso, 9 лип 2023.

  1. De Tomaso

    De Tomaso Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    54
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    518
    Адреса:
    UA
    Доброго.
    Прошу оценить флягу, не течет.
    Принесли с металлоприемки.

    20230709_001836.jpg 20230709_002054.jpg 20230709_002100.jpg 20230709_002105.jpg 20230709_002112.jpg 20230709_002118.jpg 20230709_002122.jpg 20230709_002133.jpg 20230709_002138.jpg 20230709_002143.jpg 20230709_002149.jpg 20230709_002157.jpg 20230709_002232.jpg 20230709_002243.jpg 20230709_002256.jpg
     
    Otryta та gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    2. Пара погон на німецьку парадну уніформу. Унтер артилерист. Стан - нульц!
      2500 грн.
    3. Шведский китель 1943г. Шведский китель 1943г. Абсолютно новый, складское хранение, в употреблении не...
      1575 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Німецька кокарда. Нуляча! Метал - цинк. На металі легкий поверхневий окисел.
      600 грн.
    5. Маленькі цвяхи на чоботи горних єгерів. Точна кількість не відома, але декілька сотень є!
      800 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Польська фляга,покоцана.120+...
     
    кучукаю, kripers338, Fentos та 4 іншим подобається це.
  4. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    Полячка, Wz.37. Отут не погоджусь з Лісовиком, думаю на фото щонайменше 250. Пом'ята, але не в цяточку.
     
    De Tomaso, Иван Скрипник та \Lisovik/ подобається це.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вона пом"ята,як козак після грандіозного застілля..,але ціла,з закруткою,тому написав "+",бо є надзєя,що витягне більше...:beer: