Фляга

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем De Tomaso, 9 лип 2023.

  1. De Tomaso

    De Tomaso Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    54
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    518
    Адреса:
    UA
    Доброго.
    Прошу оценить флягу, не течет.
    Принесли с металлоприемки.

    20230709_001836.jpg 20230709_002054.jpg 20230709_002100.jpg 20230709_002105.jpg 20230709_002112.jpg 20230709_002118.jpg 20230709_002122.jpg 20230709_002133.jpg 20230709_002138.jpg 20230709_002143.jpg 20230709_002149.jpg 20230709_002157.jpg 20230709_002232.jpg 20230709_002243.jpg 20230709_002256.jpg
     
    Otryta та gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    2. Коп и чердачные находки . Корпуса без ВВ - внутри залит строительный раствор ( легко удаляется )...
      400 грн.
    3. Хорошее состояние.
      1600 грн.
    4. ММГ Рпг 40 в рідній фарбі.мита водою.Стан на фото.
      1100 грн.
    5. ММГ Ф-1,пружины,шарик,рычаг реплика.
      850 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Польська фляга,покоцана.120+...
     
    кучукаю, kripers338, Fentos та 4 іншим подобається це.
  4. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    Полячка, Wz.37. Отут не погоджусь з Лісовиком, думаю на фото щонайменше 250. Пом'ята, але не в цяточку.
     
    De Tomaso, Иван Скрипник та \Lisovik/ подобається це.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вона пом"ята,як козак після грандіозного застілля..,але ціла,з закруткою,тому написав "+",бо є надзєя,що витягне більше...:beer: