СХТ-40

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Николай Кашуба, 5 лип 2023.

  1. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    642
    Доброго часу доби,прошу оцінити,відпрацьовай СХТ-40 (сигнал хімічної тривоги,40 калібр ракети в мм),наявний тубус,верхня заглушка та кабель від електро-запуску.
    Нижньої закрутки-немає.
    На корпусі є чорнильне клеймо (показав на фото).
     

    Images:

    IMG_20230705_205934_5.jpg
    IMG_20230705_210015_2.jpg
    IMG_20230705_205828_9.jpg
    IMG_20230705_205819_2.jpg
    IMG_20230705_210005_4.jpg
    IMG_20230705_205910_0.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    2. 150 грн.
    3. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
    4. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
    5. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.754
    Адреса:
    Запорожье
    Цена макулатуры и лома:D
     
    odinn, qwerty3, Johan Weiss та 3 іншим подобається це.
  4. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю шановний колектив.
    Кожна річ має свою ціну.
    Як на мене 5 грн коштує. Це значно більше ціни на макулатуру та лом.
    Всім здоров"я, миру та щлагоди
     
  5. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    642
    Дякую за об'єктивність.
     
  6. odinn

    odinn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    899
    Адреса:
    Дике поле. ская обл.
    Вітаю. Та ви неображайтесь, ну дійсно, кому воно потрібно?!))
     
    treal, ENAKIEV, cheeguevarraa та ще 1-му подобається це.
  7. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    642
    Та я не ображаюсь ,як то кажуть не перший рік на форумі)))
    Але запитати варто, хоча б "на всякий випадок" )))
     
    Topaz81 та odinn подобається це.