СХТ-40

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Николай Кашуба, 5 лип 2023.

  1. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    642
    Доброго часу доби,прошу оцінити,відпрацьовай СХТ-40 (сигнал хімічної тривоги,40 калібр ракети в мм),наявний тубус,верхня заглушка та кабель від електро-запуску.
    Нижньої закрутки-немає.
    На корпусі є чорнильне клеймо (показав на фото).
     

    Images:

    IMG_20230705_205934_5.jpg
    IMG_20230705_210015_2.jpg
    IMG_20230705_205828_9.jpg
    IMG_20230705_205819_2.jpg
    IMG_20230705_210005_4.jpg
    IMG_20230705_205910_0.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    2. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    3. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
    4. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6899 грн.
    5. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.754
    Адреса:
    Запорожье
    Цена макулатуры и лома:D
     
    odinn, qwerty3, Johan Weiss та 3 іншим подобається це.
  4. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю шановний колектив.
    Кожна річ має свою ціну.
    Як на мене 5 грн коштує. Це значно більше ціни на макулатуру та лом.
    Всім здоров"я, миру та щлагоди
     
  5. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    642
    Дякую за об'єктивність.
     
  6. odinn

    odinn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    899
    Адреса:
    Дике поле. ская обл.
    Вітаю. Та ви неображайтесь, ну дійсно, кому воно потрібно?!))
     
    treal, ENAKIEV, cheeguevarraa та ще 1-му подобається це.
  7. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    642
    Та я не ображаюсь ,як то кажуть не перший рік на форумі)))
    Але запитати варто, хоча б "на всякий випадок" )))
     
    Topaz81 та odinn подобається це.