Шашка

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем sanechechek, 30 чер 2023.

  1. sanechechek

    sanechechek Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    377
    Доброго времени суток, прошу помощи в определении подлинности данной шашки.
     

    Images:

    20230630_212920.jpg
    20230630_212926.jpg
    20230630_212932.jpg
    20230630_212940.jpg
    20230630_212943.jpg
    20230630_212949.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Зворотня пружина, знята з ммг моделі ЧЗ-45 (кал.25auto) Хороший стан-19 вітків. Провід-0.75мм Техн...
      350 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Новая .оригинал . С накладкой и пружиной . В лоте 1шт .
      1200 грн.
    3. Лючки та залишки хвостів з Шахідів. Пять лючків у гарному стані.
      200 грн.
    4. 3100 грн.
    5. Ящик німецький трофейний з горища, верхня кришка зломана. Ящик деревяний, в середині повністю метал...
      800 грн.
  3. wildcat67

    wildcat67 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    17
    Повідомлення:
    2.938
    Адреса:
    Махновия
    Фуфло фантазийно-новодельное,с использованием оригинал латуни.
     
    Pakkenen, anarchist 66, Montigomo та 2 іншим подобається це.
  4. Wws-28

    Wws-28 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    431
    Адреса:
    Украина
    Там от шашки только латунь, все остальное жуткая фантазия.
     
    Henry2, sanechechek та wildcat67 подобається це.
  5. гайдук

    гайдук Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    157
    Повідомлення:
    490
    Адреса:
    украина, юго-запад
    Лезо можливо і оригінальне але запалеровано в дризг
     
    sanechechek подобається це.
  6. Wws-28

    Wws-28 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    431
    Адреса:
    Украина
    Даже если это и было когда-то шашкой, то от неё ничего не осталось. Это скорее шило. Да и сомнения у меня, что это когда-то о был клин от м 27.