Продам Teknetics Alpha 2000

Тема у розділі 'Teknetics', створена користувачем Batman, 13 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.676
    Адреса:
    Дикий Захід
    Продам мд, куплений в польщі в цю суботу, гарантія 5 років (гарантія польська). Коробки немає так як надто велика і не було можливості перевести. Всі папери є. Подібна до асі тільки без пігпоінтера.
    Фото оригіналу завтра як приїду на Україну
    1 раз в полі фото фожна бачити тут
    http://forum.violity.kiev.ua/viewtopic.php?t=257892
    Не думав що вернусь так швидко додому і купив, продаю через те що вдома чекає Гарік.
    Характеристики
    http://www.corason.ua/db1/store/product/20138/teknetics_alpha_2000
    Ціна питання 2100 грн
     

    Images:

    IMAG001.JPG
    1. (в наявності 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Новый старательский лоток D38cm..и неодимовый магнит ..смотрите другие мои лоты…есть новые поступлен...
      396 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Наушники Minelab проводные с герметичным штекером для поиска в воде по шею. Совместимость : Minelab...
      3550 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Для монет 30 мм. Размер бокса 8.5х6 см. Пересыл на покупателе Новой почтой Укрпочтой постараюсь
      65 грн.
    5. Новий чохол для металошукача Nokta Legend
      190 грн.
  2. Продавец Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.676
    Адреса:
    Дикий Захід
    обміняю на Ф-2, асю-250. Або на гарет 550 з моєю доплатою
     
  3. Alexandrm

    Alexandrm Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Киев
    Извиняюсь но приведенная ссылка по цене не совсем корректна. Вот цена на 4000 в 329у.е http://reibert.info/forum/showthread.php?t=114908. Если вы действительно хотите продать прибор то посмотрите цены в этом разделе а потом уже формируйте свою.
     
  4. Продавец Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.676
    Адреса:
    Дикий Захід
    А чим Вам моя ціна не подобається? І по ссилці альфи 2000 немає. Від чого я маю відбиватись? Для чого мені Ваша силка? Купив я його два тижня тому, в полі був 1 раз от і склалась ціна. Не флудіть будь-ласка
     
  5. Продавец Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.676
    Адреса:
    Дикий Захід
    фото...
    ціна 1850 грн
     

    Images:

    DSC01368.jpg
    DSC01369.jpg
    DSC01372.jpg
  6. gutsal

    gutsal Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.443
    А чому міняєте,на АСЕ-250? Я читав що Teknetics Alpha ліпший за АСЕ250. Чим вас не задовольняє Teknetics Alpha?
     
  7. Продавец Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.676
    Адреса:
    Дикий Захід
    Тому що сезон закінчується а апарат для мене новий а з АСЕ-250 я вже працював. Без слів текнетік кращий за асю, я вже в цьому переконався. Доповню до теми що обмін вже не цікавить, досить добре підняв текнетіком щоб купити апарат вищого класу.
    П.С. Мінус текнетіка, погано працює коли трава мокра, лишні сигнали.
     
  8. Продавец Batman

    Batman Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.676
    Адреса:
    Дикий Захід
    продано. прошу закрити тему
     
Статус теми:
Закрита.