Амортизатор или рессора?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем кото, 8 тра 2023.

  1. кото

    кото Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    908
    Адреса:
    харьков
    Добрый вечер,попалась такая штучка,подскажите что это и с чего?Спасибо,с ув.
     

    Images:

    Screenshot_20230508-143248_Gallery.jpg
    Screenshot_20230508-143311_Gallery.jpg
    Screenshot_20230508-143315_Gallery.jpg
    Screenshot_20230508-143317_Gallery.jpg
    gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 750 грн.
    2. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    3. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    4. передок от пушки
      250000 грн.
    5. накладки траків оізьби чистяться провірено (Sd.Kfz.-11;251;6)
      2500 грн.
  3. Старый Воин

    Старый Воин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    Ukraine
    Добрый. Сельхоз. Косогон жатки или сенокосилки. С ув.
     
    240оsb та gall 83 подобається це.