Каністра 1944р

Тема у розділі 'Горище', створена користувачем Кіла2013, 3 тра 2023.

  1. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Доброго вечора
    Підкажіть буть-ласка по каністрі
    Дякую
     

    Images:

    IMG-20230503-WA0057.jpg
    Мансур Львович, antykvar_2009 та Mihalich1979 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Песенник солдатов Вермахта. ------------- Из личной коллекции. Das neue Soldaten-Liederbuch" &q...
      3450 грн.
    2. Состояние на фото. Фото только заполненных страниц, остальные чистые. Скрепки на зольтбухе отсутству...
      3000 грн.
    3. Похоронка на німецького зенітника. Загинув на східному фронті.
      200 грн.
    4. Оригінал 1937 року. Діаспорні видання. Канада. Українською мовою. Формат : 14,5 см. х 20,5 см. 128 п...
      535 грн.
    5. Оригінал 1936 року. Видано Головною Військовою Книгарнею в Варшаві. Книга - фотоальбом. Формат: 22 с...
      5900 грн.
  3. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Цивільна 20-ти літрова каністра для палива 1944-го року випуску. Німеччина.
    Не суто армійська, але використовувалась і у військах.
     
    Bangalor, antykvar_2009, apnea та 3 іншим подобається це.
  4. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Дякую!
     
    D-day подобається це.
  5. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    902
    Адреса:
    Україна
    Доброго вечора,а як визначити,що каністра суто армійська? Дякую.З повагою.
     
  6. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    902
    Адреса:
    Україна
    Вибачаюсь,на армійських клеймо вермахт, та інш.
     
    D-day та Vasco подобається це.
  7. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Так, внизу маркування приналежності до збройних сил.
     
    Mihalich1979 подобається це.
  8. mays2012

    mays2012 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Украина
    Якось так (фото з інтернету)
    канистра.jpg
    Правда я особисто не бачив без напису приналежності до збройних сил. Але може бути.
    Фото у автора теми не дуже якісне.
     
    Mihalich1979 та Кіла2013 подобається це.
  9. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Без напису цивільні.
    З написом суто для армії. Постачалися лише у війська, тоді як цивільні продавалися у магазинах. Але за певних обставин могли використовуватися у військах через дефіцит останніх.
     
    Mihalich1979 та Кіла2013 подобається це.