Кевларовый шлем ATS по типу MICH

Тема у розділі 'Кевларові шоломи', створена користувачем ВСЯ РЕКЛАМА, 12 бер 2023.

  1. Продавец ВСЯ РЕКЛАМА

    ВСЯ РЕКЛАМА Oberschütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    48
    Вітаю камради. Пропоную вашій увазі кевларовий шолом фірми ATS типу MICH. Розмір М. Шолом 2022 року виробництва. Купував в кінці лютого цього року тут на форумі. Брав для себе щоб встановити на нього систему Revision. Система стала, але для активних навушників виявився замалим. Встановив бічні рейки, шрауд Batlskin та кавер. Хотелка 7000 грн.
     

    Images:

    IMG_20230312_142001.jpg
    IMG_20230312_141933.jpg
    IMG_20230312_141913.jpg
    IMG_20230312_141849.jpg
    IMG_20230312_141837.jpg
    IMG_20230312_141824.jpg
    21176334-8dad1c5efe577e2b0d4777491c1ec1b2.jpg
    21176333-0e45823df1d631c248ec87b40e575b73.jpg
    21176332-e747c12fbf44d7f8408684eb5c9c3c8d.jpg
    21176331-cc2bafc439559a7ed6007bf4ed5ef0d6.jpg
    21176330-7378f7636e2f130bb3f7a1288bb58f28.jpg
    21176329-4a05050b630cc291b4f0e56e6c62141e.jpg
    21176328-7b224500cb094f753216634390d7650f.jpg
    21176327-87a9245298479ad106f6557be84bd21a.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Плити PGD L Не хрустять ,цілі
      13000 грн.
    2. Кевларовий шолом Шуберт М826. Новий. Придатний до 2034 р. Кевларовый шлем армії Будесвера Шуберт М82...
      1799 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Новий Кронштейн гак на шолом для ПНБ. Підходить для кріплення на більшість шоломів і ПНБ так і іншог...
      1720 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Универсальность: Подходят для любых тактических штанов с внутренним отделом для наколенников. Легкос...
      200 грн.
    5. Продам досить рідкісний штурмовий бронекостюм. Стан ідеальний. В комплект входять: Бронежилет з кера...
      10000 грн.
  3. МАКСWL

    МАКСWL Feldwebel

    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Zp.
    Приветствую,шрауд отдельно возможно купить?
     
  4. Продавец ВСЯ РЕКЛАМА

    ВСЯ РЕКЛАМА Oberschütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    48
    К сожалению нет.
     
    МАКСWL подобається це.
  5. WerWolf_UA

    WerWolf_UA Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ
    Доброго здоров'я!
    Підкажіть будь ласка, по модернізації шолома типу MICH,
    конкретно цікавить модернізація того, що на задньому плані на одному із фото в даній темі (обвів червоним).

    Якщо Я правильно розумію,
    Ви встановили на шолом типу MICH
    шрауд + Візор + захист щелепи від британського армійського шолома Virtus (Revision/Galvion Batlskin) Cobra

    і бічні рейки від шолома
    Revision/Galvion Batlskin Viper A5?..

    Планую схожий процес модернізації,
    Підкажіть будь ласка:

    розмір каски
    та розміри встановлених на неї шрауда/візора/захисту щелепи
    і чи доводилось здійснити ще які небудь маніпуляції, щоб поєднати це все в одну коректно працюючу систему.

    Дякую.
    З Повагою.
     
  6. WerWolf_UA

    WerWolf_UA Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ
    .
     

    Images:

    Screenshot_20230425-175756~3.png
  7. Продавец ВСЯ РЕКЛАМА

    ВСЯ РЕКЛАМА Oberschütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    48
    Добрий день. На mich погано щелепа сідає. Брав амерекоса a5, але обвіс ставив той який йшов з щелепою. У америкоса трохи інше кріплення. А так на розмір M на рейки чебурашки становляться и Earmor 31
     
    WerWolf_UA подобається це.