Ніж з лого рятувальний круг і весла

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Anatoliy Konakov, 24 кві 2023.

Статус теми:
Закрита.
  1. Anatoliy Konakov

    Anatoliy Konakov Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    м.Київ
    Дорого часу.

    Допоможыть опреділити що це за ніж.

    Лого схоже на рятувальний круг і весла
     

    Images:

    IMG20230228002039.jpg
    IMG20230228002114.jpg
    IMG20230228002129.jpg
    IMG20230228002157.jpg
    IMG20230228002205.jpg
    Олег Грабовский, SанЬіч 74 та Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    2. 3,7 cm Pak 35/36 (нем. 3,7 cm Panzerabwehrkanone 35/36 — «3,7-см противотанковая пушка образца 1936...
      40000 грн.
    3. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    4. Использованный образец стерлингового серебра американского производства с отличительным знаком 1-го...
      1200 грн.
    5. https://reibert.info/threads/ruchka-s-krutilki-pushki.1501784/#post-16327169 На фото
      200 грн.
  3. Александр Русявый

    Александр Русявый Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    147
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.677
    Адреса:
    Stadt Kiew
    Шведский нож MORA
     
    Олег Грабовский, A10A, Bangalor та 9 іншим подобається це.
  4. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Вот это и есть классическая финка. Именно так она выглядит. Загуглите "классическая финка пуукко", или "финка томми".
     
    Олег Грабовский, A10A, SанЬіч 74 та 3 іншим подобається це.
  5. Anatoliy Konakov

    Anatoliy Konakov Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    м.Київ
    Дякую за інформацію. Я теж дивився класіку та вінтаж Mora але з таким лого на лезі не зустрічал. Хоча у мора було таке лого.
     
    Олег Грабовский та SанЬіч 74 подобається це.
  6. Anatoliy Konakov

    Anatoliy Konakov Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    м.Київ
    Дякую за інформацію:)!
     
    Олег Грабовский та SанЬіч 74 подобається це.
  7. weiss44

    weiss44 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Lemberg,Ukraine
    Вітаю,погугліть ножі Мора для шведської армії.
     
    Олег Грабовский, A10A, Anatoliy Konakov та 3 іншим подобається це.
  8. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Три корони - це Швеція. Там і проба срібла три корони, і на сокирах, і на монетах.... Загугліть "монета 1/4 єре". Коло, в якому Тс побачив весла, мені на перший погляд побачились стилізовані перехрещені рушниці.
    Цей ніж може бути "армійським". Але не потрібно до терміну "шведський армійський" відностися як це поняття тлумачиться в, наприклад, Німечині чи в СССР, як до штик-ножа, чи до стропоріза.... Там, як, наприклад у Швейцарії з її "армійським" ножем вікторіноксом. Це утилітарний предмет військового побуту, який вільно продається скрізь, який в армії видають не ведучи суворого обліку... загубив, викинув - видали новий, призвали резервіста на кілька тижнів на збори, видали все, в тому числі ніж, після зборів повертати не потрібно.
     
    A10A, Anatoliy Konakov, SанЬіч 74 та 4 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.