Доброго! Підкажіть будь ласка новачку по гільзам.

Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем Владимир Енотик, 16 кві 2023.

  1. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    Доброго вечора! Підкажіть будь ласка по гільзам! Завчасно дякую! З повагою!
     

    Images:

    IMG_20230415_235544.jpg
    IMG_20230415_235303.jpg
    IMG_20230415_235053.jpg
    IMG_20230415_234817.jpg
    IMG_20230415_233046.jpg
    IMG_20230415_232915.jpg
    1. (в наявності 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Новый лоток D38cm и магнитик…смотрите другие мои лоты..есть новые поступления….
      395 грн.
    3. 25 х 28 см, регулируемый ремень, можно носить через плечо или на поясе Пересылка Укрпочта или Новая...
      650 грн.
    4. Сумка, использовал как сумку для находок. Крепкий материал. Хороший крепкий ремень. Удобная. Ещё дол...
      205 грн.
    5. Стекловолоконные палочки/кисточки под обжиг диаметр 2.5 мм,1шт , длиной ~200 мм. При «заказе» – возм...
      150 грн.
  2. Piasterol

    Piasterol Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    375
    Повідомлення:
    1.895
    Адреса:
    На берегах Борисфуну
    Вітаю. 2,3Манліхер, 4мосін, 1,5маузер, 6гра.
     
    TarASha, Мансур Львович, Falconer та 6 іншим подобається це.
  3. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    Дякую за відповідь! А може ще і по клеймах підкажете?
     
  4. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    2 - Манліхер 8х56Р 1933 рік, виробництво Австрії для Угорщини з клеймом мадярського Чепельського арсеналу. 3 - австро-угорський манліхер 8х50Р І місяць 1916 року виробництво Hirtenberg (варіант з перевернутим клеймом).
     
    SergZSK, TarASha, Piasterol та 5 іншим подобається це.
  5. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    5 - югославський маузер 1940 року.
     
    SergZSK, Мансур Львович, Falconer та 3 іншим подобається це.
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.974
    Адреса:
    Київ, Україна
    №1 - "ВИ" - "Вишеградска Индустрија" (1940) ?
    №5 - «ВТЗ» - «Војно-Технчички Завод», Крагујевац (1940)
     
    Останнє редагування: 16 кві 2023
    SergZSK, TarASha, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.974
    Адреса:
    Київ, Україна
    №6
    :)
     

    Images:

    Opera Снимок_2023-04-16_110801_old.municion.org.png
    SergZSK, TarASha, Falconer та 3 іншим подобається це.
  8. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    На #4 читается П. Тульскіи З. 95
    Патронный Тульский завод 1895г.
    Всім велика дяка за допомогу!
    З повагою.
     
    Piasterol подобається це.
  9. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.974
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...от бАчите - Ви ж і сам можете знайти істину ?
    (це не так вже і важко, але значно приємніше)
    :)
     
    Мичман13, SergZSK, TarASha та 4 іншим подобається це.
  10. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    Повністю з Вами згоден! Дякую!
     
    A10A та ArtBorsuk подобається це.