Жетон

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем chaytan, 14 кві 2023.

  1. chaytan

    chaytan Oberschütze

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    Северозападное причерноморье
    IMG_20230414_154431.jpg Доброго времени. Подскажите что за жетон. Спасибо!
     

    Images:

    IMG_20230414_154431.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. WHW
      WHW
      100 грн.
    2. Значок планериста. Німеччина.
      300 грн.
    3. Медаль за службу в RAD посеребренная.Лента родная с заколкой.Оригинал.
      9800 грн.
    4. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    5. Распродажа коллекции старого фалериста Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и...
      1400 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Не жетон. Табличка, шильдик з якогось агрегата, можливо авто, мото.
     
    Tartar подобається це.
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Якщо не помиляюсь Westinghouse в переводі фонарь, ось напевно звідти й шильдік.
     
    Tartar подобається це.
  5. chaytan

    chaytan Oberschütze

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    Северозападное причерноморье
    В онлайн переводчике это западный дом.. Спасибо
     
  6. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Можливо помиляюсь, той Німецький). Нижне слово Ґанновер, є таке місто в Німечинні.
     
    Tartar подобається це.
  7. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Трохи запутався, то фірма така, фонарі так називаються.
     
    Tartar подобається це.
  8. Hollger

    Hollger Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    394
    Адреса:
    Aiur
    Вітаю!
    Шильд від компресору.
    Якщо не помиляюся, на ньому вказано:
    Рік випуску, серійний номер, робочий тиск та об'єм резервуару.
    Фото з мережі.
    Маю думку, що це шильд з компресору від пневматичних гальм якоїсь великогабаритної техніки.
    З Повагою!
     

    Images:

    $_1.jpeg
    Останнє редагування: 14 кві 2023
    duke6kirill, vulcan888, chaytan та 5 іншим подобається це.
  9. chaytan

    chaytan Oberschütze

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    Северозападное причерноморье
    Дякую!
     
    Hollger подобається це.