Перстень і інше.

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Мансур Львович, 25 бер 2023.

  1. Мансур Львович

    Мансур Львович Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    586
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    987
    Повідомлення:
    3.186
    Адреса:
    Эдем
    Доброго дня.На стоянці УПА,попався такий перстень і медальйон,перстень-цинк,підкажіть на який період перстень і по медальйону інфу.Дякую.З повагою.
     

    Images:

    20230326_161431-1.jpg
    20230326_161505-1.jpg
    20230326_161519-1.jpg
    20230326_161337-1.jpg
    20230326_161243-1-1.jpg
    20230326_161247-1.jpg
    20230326_161317-1.jpg
    kripers338, кучукаю, Star64 та 13 іншим подобається це.
    1. (в наявності 50 шт.)
      Німецький алюмінієвий люверс. Оригінал 40-х років!
      30 грн.
    2. 2 железные замка - коп , хорошо почищены , слегка протерты машинным маслом . Все работает - металл...
      450 грн.
    3. (в наявності 48 шт.)
      Шпеньки на німецьку амуніцію. Оригінал!
      50 грн.
    4. Фурнітура, одним лотом, все на фото
      400 грн.
    5. Карабін. Німеччина.
      150 грн.
  2. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Знаходив і я такий жетон. Георгій- побєдоносець. Мені визначали як жетон удачі мореплавців, але у подальших визначеннях його застосовували в ті часи кожен по своєму для удачі. були вони і з різними підписами, але Георгій - обов"язково.
     

    Images:

    нуміста.jpg
    георгшталлер.jpg
    TarASha, \Lisovik/, Michael K та 10 іншим подобається це.
  3. Мансур Львович

    Мансур Львович Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    586
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    987
    Повідомлення:
    3.186
    Адреса:
    Эдем
    По перстню,будуть думки,на часи ПСВ чи ДСВ?
     
    kripers338, кучукаю, TarASha та 4 іншим подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Більше схоже на ПСВ...:rolleyes:
     
    TarASha, Vasco, Otryta та 2 іншим подобається це.