Окопний ніж.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Paul, 21 бер 2023.

  1. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.777
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Допоможіть, будь ласка, з оцінкою.
    Фото не дуже, але загальний стан зрозумілий...
     

    Images:

    IMG-20230318-WA0012.jpg
    IMG-20230318-WA0011.jpg
    IMG-20230318-WA0010.jpg
    IMG-20230318-WA0008.jpg
    IMG-20230318-WA0009.jpg
    IMG-20230318-WA0007.jpg
    IMG-20230318-WA0005.jpg
    IMG-20230318-WA0006.jpg
    valdemars, sputnik71, evgeny*** та 12 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги дві фляги без дірок без кришок. SKN37 трохи залізана різьба но пробку накрутити можна...
      365 грн.
    2. Мала піхотна лопатка РСЧА “вухата” на 1942 рік. Лопатка не часта, міцна, клейм нема(більшість “вухат...
      650 грн.
    3. Подвес на немецкий штык-нож к Mauser k98. Оригинальный, кожа в отличном состоянии. Присутствует REN-...
      3000 грн.
    4. Ранній німецький армійський бінокль 6х30 від E.Leitz Wetzlar. Добрий стан, класна оптика, сітка при...
      4000 грн.
    5. Пара кожаных подсумков для немецкой винтовки Маузер К98. Полностью на одном номере производителя, со...
      10000 грн.
  3. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    До 100 баксов
     
    valdemars, nesmer, German Stein та 3 іншим подобається це.
  4. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. 2500.
     
    valdemars, evgeny***, Лорд Грегори та 3 іншим подобається це.
  5. Лесной Житель

    Лесной Житель Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Украина
    Доброго. 3000гр. С ув.
     
    valdemars, evgeny***, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  6. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1453
    Лоти
      на продажу:
    281
      продані:
    2.777
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Дякую за версії!
    Від себе скажу.......якщо у когось є подібні ножичкі по 100 долл. - готовий брати - МНОГО! :)
     
    valdemars, \Lisovik/, qwerty3 та 5 іншим подобається це.
  7. Dima9876

    Dima9876 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    129
    Адреса:
    Украина . Центр .
    Добрый день.
    В таком состоянии - от 100 $ и > как повезет.
    С Уважением.
     
    valdemars, Гарик Юрьевичь, restler09 та ще 1-му подобається це.
  8. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    36
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю шановний колектив.
    Вважаю, що ціна у 250-300 вічно зелених може бути не остання.
    Друге діло, що шанувальників зараз обмаль, та і загальні обставини не сприяють обьективній оцінці,
    але по 100 долярів, теж взяв би, але не "много", а хоча б пару.
    Як би були кошти, взяв би і більше.
    Всім здоров"я, миру та злагоди.
     
    кучукаю, kripers338, valdemars та 2 іншим подобається це.
  9. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    1.015
    Адреса:
    Украіна
    Доброго дня. Що в ньому такого, то хз. Я б за нього і 50$ не дав. Вибачте за флуд.Нікого не хотів образити. Всім мирного неба. З пов. Юрій
     
    .Nebor., valdemars, Polisyaka та 4 іншим подобається це.
  10. Гарик Юрьевичь

    Гарик Юрьевичь Gefreiter

    Повідомлення:
    45
    Адреса:
    Украина
    Витаю .
    Думаю , для реставрации до 100$ - цена приемлемая.
    Для любителей "оптовых закупок" , сейчас на параллельном ресурсе в похожем состоянии " Puma" -
    есть шанс для закупок ( не подумайте, что реклама ) , просят в районе 50 $ . Просто самому интересно - по чем сейчас такое стоит . (Времена тяжёлые , спрос - упал .)
    Слава Украине.
    С УВ.
     
  11. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    36
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю всіх адептів холодної зброї.
    Не буду рекламувати паралельні ресурси, а ось рідний Райберт чому би і ні.
    Перше, що попалось на очі щодо " Puma" https://reibert.info/threads/okopnyj-nozh-puma.1050455/ ...
    Щодо " не дав би і 50 долярів". Кожна річ має як обьективну, так і субьективну ціну.
    ТС каже, що таких по 100 баксів купуть "МНОГО", а JYRA не дав би і 50 баксів.
    Обьективна, або "справедлива" ціна трохи інша...
    Немає бажання шукати, але десь у 18 році подібний мількав на нашому форумі. Стан кращий, але ціна була в район 600 баксів...
    Якось так.
    Всім здоров"я, миру та злагоди
     
    кучукаю, kripers338, valdemars та 4 іншим подобається це.
  12. Жыве Украiна

    Жыве Украiна Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    626
    Адреса:
    Беларусь
    Тут за ножны в этом сохране70$ можно просить легко.
     
    valdemars, qwerty3, Sobolevmisha та ще 1-му подобається це.
  13. Dima9876

    Dima9876 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    129
    Адреса:
    Украина . Центр .
    Добрый день.
    Добрый день.
    Просить можно и 100$ . Вопрос в другом , дадут ли ?

    А человек думает везти ли , сюда из Германии ?
    Я думаю , в Германии по " месту" - лучше продать ( выгоднее ) . А ещё лучше там их реставрировать ( всё перевести в порядок) , а уже там думать где выгоднее их продавать.
    Ко Всем с Уважением.
     
    valdemars та Михаил Военный Антиквар подобається це.