Купив батькам ось таку лямпочку аварійного освітлення https://epicentrk.ua/ua/shop/lampa-akumuliatorna-lucem-led-12-vt-a80-e27-220-v-6500-k.html Світлодіодна 12 вт 387 грн. Цоколь Е27 в звичайний патрон....заряджається коли світить...коли електрика відсутня керується вимикачем як звичайна лампа...на коробці написано світить 2-3,5 годин від внутрішнього акума
поживем - побачим...батьки поки що задоволені...світить на кухні як звичайна лампа, освітлення хватає, дуже зручно що керується стандартним вимикачем і не потрібно нічого лампічити.
Озадачився іншим: Є два аккуми по 230а/г. + 9 панелей по 36U 10A + UPS 1kW Uвх=12V. Наразі панелі лежать на даху і кожна з них заведена до аккумів окремим дротом, але через 9 автоматів, кожен на 10а. Масса - через амперметр 50а. Тобто 36 вольт, кожної з паралельно з'єднаних панелей, заряджає 2 паралельно підключених аккума. Ток заряду регулюю кількістю включених панелей. У сонячний день, 40а видають 5 панелей. У хмарний маємо мах. 10а. Аккуми підключені до УПСа, на виході маємо ~220 сінус, 1000вт номіналу. Колхоз ще той, але робить і без світла не живу. В додаток ще є інверторний гена на 2квт. Но то окрема пісня. Питання як все це переробити "по нормальному". Як мені вбачається, то панелі треба підключити послідовно та мати на виході 9х36= 324U. Потім підключити іх до гібридного інвертора на 3-4квт. Цього мені цілком вистачить на освітлення, комп, холодос, відеокам. та інше малотокове. (продавати у мережу не планую) А все інше, типу стіралки, підключу у іншу мережу. В мене розділена: на силову, мало-токову, та +12вольтова. От і виникає питання по гібридному інвертору на 24в на 3-6квт. 12 вольтний не хочу, бо не подобається паралельне з'єднання аккумів, 48 вольтове - це придбання ще двох аккумів по ціні чавунного мосту. Може у когось є опит такого колгоспу?
Та я про контролера і запитую. Тільки не про отаке гуано: https://prom.ua/ua/p1651195119-kontroller-zaryada-rbl.html а щось типу такого: https://svitae.com.ua/hibrydnyi-son...F6ZgDmUH3nx_hr5muJipZ16NxeLuykbRoC43oQAvD_BwE Тобто інвертор та контролер у одному флаконі. Воно помірковано та самостійно вирішує як та скільки заряджати акуми, та звідки брати живлення. Ще є вибір виду акумів, та параметри заряду мін та мах. Бо сучасні кальцієві акуми не можна розряджати нижче 11в
Я б шукав гібридний інвертор з вбудованим конролером МРРТ. Він приймає від сонячних панелей до 400-450 В. Тобто всі 9 шт включити послідовно, це підніме напругу без підняття струму. Не треба буде тягнути товстезний кабель для компенсації втрат. Купляв на аліку такий інвертор powmr на 3,2 кВт і 24В. Правда вже продав його. Бо походив подивився на те як тінь від сусіднього будинку майже наполовину закриває мій дах від сонця і ідею з панелями довелося відкинути. Але сам інвертор сподобався, той самий блок безперервного живлення з можливістю підключення сонця і потужною зарядкою на 60-80А.
Ось наявний колгосп: Так точно. На такий і дивлюся. По параметрам відшукав таке: Гибридный ИБП 2E SM-4K224T 4200VA MРPT . Орієнтовна ціна 31т.гривень. , а з урахуванням щоденних підарунків від братів: (це дві хати коло мене), х.м.з. яке рішення правильне. яка була ціна? та як довго чекали?
Брав за 10500 десь. Чекав 4 тижні. Але ціна зараз в Україні на них сильно впала. На олх powmr 3,2 kw можна знайти за 16000 грн. Якщо час піджимає то можна переплатити трохи
Ну что прошло уже 4 мес как мы об этом говорили,зима уже кончается. Теперь вы убедились что все это видео сделано ради лайков на Ютубе, а света оно дает 1-3 дня,ну может больше,но это не важно. ну пусть неделю, а потом становится обычным светодиодным индикатором ,как на телеке или другой аппаратуре,только освещения от него нет.
Ось як у мене склалось питання з освітленням. Я живу у Києві на Печерську,але на відключення сітла це не впливає. Відключають як і всіх . Практика показала що при відключенні можна обходитись ось таким ліхтариком на магніті. там 3 елемента ААА в туалеті чіпляю його на бойлер В ванній чіпляю на балон з кремом На кухні чіпляю на НВЧ піч або на витяжку над плитою Коли нема світла, на кухні можна довго не сидіти, можна поїсти або приготуваті щось на швидкоруч. А основне проведення часу це інтернет в смартфоні а там світло не потрібне. За весь період замінив 3 батарейки.
Теж багато перепробував, зупинився на акум 12 В+полоска ДХО від авто, достатньо щоб діти робили уроки, і невеличка гірлянда від повербанка. Світлячки так і вісять як індікатори, щоб вночі коли світла нема хоч габарити коридора бачити, та в туалеті світлячок зробив на акумах, підзаряжаю раз в 2-3 тижні. За світлячки згоден - освітлювати і світитись зовсім різні речі.
а ще краще замінити ААА на аккуми. Я так і зробив. В такому як у Вас, так і в такому: Вкорячив три літій_іона 13860, замість якогось кислотного гімна, що там було. Світить як добра настільна лампа, а ще можливо регулювати яскравість. Трохи займаюсь автоакумами, є пару здохших, ємності 10-20% від номіналу. Знайшов ім роботу: при світлі в темряві. світлодіод на 12в. Світить достатньо яскраво. Ну а після придбання двох аккумів по 230а/г та сонячних панелей, це все стало не потрібно. Залишилося поміняти інвертор.
Я использую 3 мини павербанка на 1 элемент 18560. На двух стоит юсб лампочки с рассеивающим светом типа ночник - с ним убодно ходить по дому подсвечивать себе. А один такой же певербанк с более мощнной юсб лампочкой стоит на кухне на холодильнике - под него готовим еду и едим. На этом все.
Усім Доброго дня ! подскажите какой инвертор купить ( с 12в на 220в ) , с чистой синусоидой , не мощный ( устройство будет потреблять до 100 ватт )
https://www.aliexpress.com/item/4000750906935.html проверенный вариант, 1150грн за 1000W 12V тут 1000 Вт - пиковые, фактчиески 500 Вт, а для ваших 100 будет хороший запас
нагрузка : электрическая швейная машинка , по паспорту потебление 55 ватт , (внутри двигатель постоянного тока +двигатели перемещения пялец , электромагниты...) , ну и плюс пару светодиодных ламп для освещения рабочего места ( 2х 3 ватта) гд-то так... , аккумулятор будет использоватmся автомобильный 60 Ah
відгуки читали? На моєму фото, пост 1233, інвертор 1050вт 12в. Важить він біля 7кг !!! Два вмонтованих кулера. До нього були ще два, зовнішнього вигляду приблизно як по вищезгаданому посиланню: https://www.aliexpress.com/item/4000750906935.html обидва згоріли. Відремонтував та комусь подарував. В майстерні повідомили, що заявлена потужність в десять раз більша за реальну. Це, мабуть, як на китайській магнітолі: - мах повер 500вт, а реально два динаміка по 2 вт. РS* прийшов Новою Поштою кітайозний гібридний інвертор 3.6 квт. 22т.гр. (Фірму не рекламую) Відкрив коробку, подивився - зроблено досить якісно (візуально). Укр. фірма дає гарантію 1рік. Потрібно докупити дроти на 50а до аккумів та роз'єми для сонячних панелей. Я, коли колхозив з паралельним з'єднанням панелей, рідні пообрізав. Тепер треба відновити.
Відгуки не читав, живі маю - співробітники користуються такими, у мене теж він є. Є також більший на 3 кВт (6 китайських) той звісно в десять разів важче, але і ціна. додано: але не наполягаю, щоб не бути винним якщо згорить )
не буду сперечатися. Тільки факти: Інвертор Челенджер : https://magazun.com/p166272/?gclid=...opz5ISE7q36rLueYar8R-tJYTefFZEvsaAkJUEALw_wcB (мій - 1050вт. ) Інвертор Ліберті : http://www.rvip.ru/ups/liebert/1262/gxt2/document1285.shtml мій - 1000вт. кожна приблуда має вагу більше 5 кіл без акумів. Питання: як бздюлька розміром 15х15х30см може видати струм: 500вт / 12в= 44а ? Ну може це якась інопланетна технологія, біс його зна.
Тут важно не забывать, что современные автоаккумы поголовно Са-Са, т.е. кальциевые. А раньше были сурьмьянистые. Это те, которые по 10 лет на москвичах и жигулях работали. И разница у них в том, что кальциевые нельзя разряжать ниже 11.5-12в. При этом им очень быстро приходит гаплык, ввиду сульфатации. Причем практически необратимой. А вот сурьмьянистые можно разряжать до 10.5 вольта. Т.е. под УПСы нужно искать либо сурьмьянистые аккумы, либо переходить на Литий. Ну или что-то типа (гуглить по слову): MonBat. У меня есть такой, емкостью 180а\ч. На крайней левой фоточке выше, он стоит возле стенки. Белого цвета. И весит он более 50кг !!!, т.е. он тяжелее современного двести тридцатого. А все наверное потому, что он не для бытовых потребителей. Кому интересно подробнее по теории, то тут есть: http://adopt-zu.soroka.org.ua/istoriya.html и про сказки продаванов о "волшебных" свойствах гелевых необслуживаемых аккумов, там тоже есть. PS* Хорошие сурьмьянистые аккумы, выполненные по старым технологиям, можно купить на заводе под Киевом. Кому интересно - плизь в личку. Дам контакты.
Са-Са потребують чуть вищу напругу зарядки і регулятори генераторів для них йдуть на 14.3-14.4в а не 14-14.1в як для сурмянистих...постійний недозаряд і Са-Са вмирає за декілька років...в мене Са-Са рідні відходжують по 10-11років а заміна теж по 10років...головне правильно підібрати акум і генератор (регулятор генератора)... На машині з регулятором під Са-Са звичайні сурмянисті акуми теж не живуть довго - підвищена напруга зарядки приводить до посиленого википання електроліту, сульфатації і швидкій смерті акума за декілька років... Са-Са чи сурмянистий акумулятор і відповідний регулятор і маєте довге життя акума...0.4в має значення... нажаль цього вам не розповість жоден продавець акумів да і автоелектрики не всі це знають... Приклад по жигулях і інших відомих авто: Регулятори напруги 9402.3702-01 та 9402.3702-02 призначені для підтримки напруги бортової мережі автомобіля в заданих межах у всіх режимах роботи системи електрообладнання при зміні частоти обертання ротора генератора, електричного навантаження, температури навколишнього середовища. Застосування: автомобілі ВАЗ-2108, -2109, -2110, -2111, -2112, -2113, -2114, -2115, -2121 та ін. з генераторами 94.3701, 9402.3701, 977.3701, 3202.3771, Г2112Е; автомобілі “Daewoo Lanos” 1.4i, “Daewoo Sens”, “Славута”, “Таврія” після 2004 р.в. та ін. з генераторами 97Т.3701, 97S.3701; автомобілі ГАЗ, УАЗ з генераторами 9422.3701, 3212.3771, 3282.3771 та ін. Регулятор напруги 9402.3702-02 призначений для роботи в комплекті з “кальцієвими” та ін. акумуляторними батареями, що вимагають підвищеної напруги заряду. https://www.vtnauto.com/ua/9402-01-02 https://www.vtnauto.com/ru/assort_reg_14
100%. Може комусь буде корисне: https://habr.com/ru/post/383681/ та таке: https://samelectric.ru/powersupply/akkumulyatory-dlya-ibp-teoriya-i-praktika-zaryada.html
колись були РР з перемикачем зима літо. Не дуже довго, бо то заскладно для людей. Всіх, спеців також. Просто тому, що треба пам'ятати.