Рама 98к 1940

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем liman, 24 січ 2023.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю. Підкажіть по вартості рами.
    Усм в комплекті + вини.
    Клейма і залишки вороніння.
    Шматок ппш дудки приклепана рама чуть.

    Підкажіть по вартості пліз.
     

    Images:

    IMG_20230124_190527.jpg
    IMG_20230124_190604.jpg
    IMG_20230124_190512.jpg
    IMG_20230124_190436.jpg
    IMG_20230124_190414.jpg
    IMG_20230124_190327.jpg
    IMG_20230124_190313.jpg
    IMG_20230124_190245.jpg
    IMG_20230124_190234.jpg
    IMG_20230124_190220.jpg
    IMG_20230124_190206.jpg
    IMG_20230124_190139.jpg
    IMG_20230124_190116.jpg
    IMG_20230124_152624.jpg
    IMG_20230124_152619.jpg
    IMG_20230124_152559.jpg
    IMG_20230124_152524.jpg
    IMG_20230124_152505.jpg
    casperovi4, Roma_1985, Kox 263-1 та ще 1-му подобається це.
    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. Пустий ММГ різьби крутяться
      800 грн.
    5. Таких ещё не поднимал-меньший диаметр
      63 грн.
  2. 24Stalker

    24Stalker Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Харьков
    Не пробовали дудку вынимать?Там резьба в раме по ходу убитая?
     
    Virii та kley подобається це.
  3. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Ні не пробував. Не маю чим затиснути аби не подерти раму не намагався.
     
    Friedrich85 та ЗАТОКА подобається це.