От чего колёса?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Basmach, 19 січ 2023.

  1. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.784
    Адреса:
    Украина
    Всем доброго времени суток! Подскажите пожалуйста,от чего могут быть эти колёса? Есть мнение что могут быть от лафета 120 миномета. С уважением
     

    Images:

    3D4A337D-25FB-4B1D-8BF7-8121CD3E9472.jpeg
    \Lisovik/ та gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    2. Книга старовинна виробництва Франціі 1840 +- роки.
      400 грн.
    3. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
    4. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    5. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Також можуть бути від мотовізка,гарматки і т.п.
     
    Vasco, Иван Скрипник, Otryta та 2 іншим подобається це.
  4. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.784
    Адреса:
    Украина
    А какие пушки в современной войне могут иметь такие колёса? И возиков я тоже как то не встречал. По диаметру они почти как мотоциклетные. С ув
     
    \Lisovik/ подобається це.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Подумав,що коліщата з техніки по ДСВ...:confused:
    П.С.Якщо свіжі,то шукайте маркування,що на гумі,що на металі.
     
    Vasco, Иван Скрипник, Otryta та 2 іншим подобається це.
  6. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Київ
    Якщо гузматик (цільногумове) - ЗПУ-1.
    Хоча під Ізюмом бачив гузматик на ЗУшці.
     
    Bangalor, Topaz81 та \Lisovik/ подобається це.
  7. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.784
    Адреса:
    Украина
    Колёса найдены на позициях пришельцев,не гражданские 100%.
     
    \Lisovik/ подобається це.
  8. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.784
    Адреса:
    Украина
    Под камеру,есть просто диск а есть диски с ручками по середине. На дальнем колесе видно,есть с одной перекладиной а есть накрест.