Орден "Октябрськая революция"

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем никто не забыт, 11 січ 2023.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Доброго вечера, підкажіть будь ласка ціну ордена без серпа і молота, і чи можливо десь його знайти чи як відреставрувати, дякую https://reibert.info/threads/orden.1385625/#post-15342804
     

    Images:

    received_1957758904567026.jpeg
    received_499527118985436.jpeg
    evgeny*** та Мансур Львович подобається це.
    1. (в наявності 20 шт.)
      D образне кільце на німецьке спорядження (рюкзаки, переноски і т.д.). Оригінал 40-х років. Фарбоване...
      150 грн.
    2. (в наявності 20 шт.)
      Пряжка на обвіс фляги. Німеччина. Оригінал 40-х років.
      70 грн.
    3. Все лесной коп . Все хорошо помыты - почищены . Везде указаны точные внутренние размеры под ремень...
      450 грн.
    4. (в наявності 50 шт.)
      Німецький алюмінієвий люверс. Оригінал 40-х років!
      30 грн.
    5. Лесной коп на берегу речушки . Размеры жетона = 62 х 23 мм . Цепь длиною = 44 см . Бронза . Вес ее =...
      170 грн.
  2. Roma_1985

    Roma_1985 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1038
    Лоти
      на продажу:
    345
      продані:
    2.024
    Повідомлення:
    10.852
    Адреса:
    Украина,Черкасская область
    ~ 10 тыс/грн без "золота"
     
  3. Криденс

    Криденс Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Восточный фронтир
    Опять на фейсбуке барыжите ? Может фото с надписью «предмет мой, Никто не забыт» выставите ?
    Если кто не в курсе, у этого тела практически все темы - это оценка чужих вещей, с целью перепродажи.
     
    JYRA, Komplekt, wehrmacht41 та 3 іншим подобається це.
  4. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Дякую вам за допомогу в оцінці, з пов.
     
    Roma_1985 подобається це.
  5. vovans75

    vovans75 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    424
    А там серп и молот не из золота, кстати
     
    никто не забыт подобається це.
  6. Roma_1985

    Roma_1985 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1038
    Лоти
      на продажу:
    345
      продані:
    2.024
    Повідомлення:
    10.852
    Адреса:
    Украина,Черкасская область
    Орден изготовлен из серебра.
    Накладные серп и молот, расположенные в нижней части ордена, изготовлены из золото-серебро-палладиево-медного сплава ЗлСрПдМ-375-100-38.
    В серпе и молоте содержания чистого золота - 0,187+0,07 грам,
    чистого серебра - 0,05+0,02 грам,
    палладия - 0,019+0,02 грам.
    Во всем ордене целиком (на 18 сентября 1975 года) серебряного содержания 27,49±1,447 г, золотого содержания - 0,21 г.
    Общий вес ордена - 31,0±1,9 г.
     
    evgeny***, Burat78, vulcan888 та 12 іншим подобається це.
  7. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    1.015
    Адреса:
    Украіна
    Хочеться також поглянути на напис. Але як говориться:" Горбатого могила випрямить." Вже раз же банили, но всеодно людина займається фігнею. В минулій темі вказано, що річ друга, але не вказано, що товариш з фейсбука. Чекаємо фото з написом. А далі думаю модератора відреагують і зроблять висновок. Всім миру. З пов. Юрій
     
    De Tomaso, Omikron, Николай 1981 та 3 іншим подобається це.