Орден "Октябрськая революция"

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем никто не забыт, 11 січ 2023.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Доброго вечера, підкажіть будь ласка ціну ордена без серпа і молота, і чи можливо десь його знайти чи як відреставрувати, дякую https://reibert.info/threads/orden.1385625/#post-15342804
     

    Images:

    received_1957758904567026.jpeg
    received_499527118985436.jpeg
    evgeny*** та Мансур Львович подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Кокарда. Німеччина. Ганноверське королівство. Латунь. Діаметр 2,5 см.
      340 грн.
    3. Кокарда Австро - венгрия 1 мировая война
      250 грн.
    4. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
    5. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
  3. Roma_1985

    Roma_1985 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1038
    Лоти
      на продажу:
    345
      продані:
    2.024
    Повідомлення:
    10.852
    Адреса:
    Украина,Черкасская область
    ~ 10 тыс/грн без "золота"
     
  4. Криденс

    Криденс Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Восточный фронтир
    Опять на фейсбуке барыжите ? Может фото с надписью «предмет мой, Никто не забыт» выставите ?
    Если кто не в курсе, у этого тела практически все темы - это оценка чужих вещей, с целью перепродажи.
     
    JYRA, Komplekt, wehrmacht41 та 3 іншим подобається це.
  5. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Дякую вам за допомогу в оцінці, з пов.
     
    Roma_1985 подобається це.
  6. vovans75

    vovans75 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    424
    А там серп и молот не из золота, кстати
     
    никто не забыт подобається це.
  7. Roma_1985

    Roma_1985 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1038
    Лоти
      на продажу:
    345
      продані:
    2.024
    Повідомлення:
    10.852
    Адреса:
    Украина,Черкасская область
    Орден изготовлен из серебра.
    Накладные серп и молот, расположенные в нижней части ордена, изготовлены из золото-серебро-палладиево-медного сплава ЗлСрПдМ-375-100-38.
    В серпе и молоте содержания чистого золота - 0,187+0,07 грам,
    чистого серебра - 0,05+0,02 грам,
    палладия - 0,019+0,02 грам.
    Во всем ордене целиком (на 18 сентября 1975 года) серебряного содержания 27,49±1,447 г, золотого содержания - 0,21 г.
    Общий вес ордена - 31,0±1,9 г.
     
    evgeny***, Burat78, vulcan888 та 12 іншим подобається це.
  8. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    1.015
    Адреса:
    Украіна
    Хочеться також поглянути на напис. Але як говориться:" Горбатого могила випрямить." Вже раз же банили, но всеодно людина займається фігнею. В минулій темі вказано, що річ друга, але не вказано, що товариш з фейсбука. Чекаємо фото з написом. А далі думаю модератора відреагують і зроблять висновок. Всім миру. З пов. Юрій
     
    De Tomaso, Omikron, Николай 1981 та 3 іншим подобається це.