Магазин до пістолет-кулемета

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Parabellum_007, 8 січ 2023.

  1. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю, камради!
    Трапився мені магазин до невідомого пістолет-кулемета. Може, хто підкаже з визначенням до якої моделі?
    Бо попередній власник сказав що до польського п/к RAK, але не схоже зовсім. На фото сірий - це цей невідомий магазин, чорний глянцевий - магазин до RAK PM-63. Зовсім не схожі ні зовні, ні зсередини.
    Імітатори патронів 9*18 в в магазині RAK сидять щільно, в цьому магазині - попереду запас місця. Схоже що він під калібр 9*19. Не маю ММГ патронів Парабелум, щоб перевірити чи входять.
    З повагою.
     

    Images:

    IMG_20230108_145807638.jpg
    IMG_20230108_145828089.jpg
    IMG_20230108_145757871.jpg
    IMG_20230108_145840239.jpg
    IMG_20230108_145858393.jpg
    IMG_20230108_150619796.jpg
    IMG_20230108_150315270.jpg
    IMG_20230108_150307904.jpg
    Кобан та Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
    2. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    3. передок от пушки
      250000 грн.
    4. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    5. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.425
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    100% стверджувати не буду, але мені нагадує до чеського Скорпіона Vz. 82/ SA 361
    sa61-83.jpg sa61-361.jpg
    З повагою,
     
    SergZSK, Мансур Львович та TarASha подобається це.
  4. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Доброго здоров'я!
    З Вашим ніком треба мати..;)

    Мабуть PM-84P Glauberyt.
    З пов.
     
    Иван Скрипник, Otryta, \Lisovik/ та 5 іншим подобається це.
  5. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
  6. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    TarASha подобається це.