Деталі німецького велосипеда ПСВ .

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем olegtorch, 28 гру 2022.

  1. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    1.566
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Добрий вечір , шановні форумчани . В німецькій сміттєвій ямі ПСВ викопав ось такі фрагменти шини і ричаг педалі . Хто в курсі , підкажіть , будь ласка чи це дійсно фрагменти велосипеда , чи можливо я помиляюсь .
     

    Images:

    IMG_20221228_155426.jpg
    IMG_20221228_155432.jpg
    IMG_20221228_155438.jpg
    IMG_20221228_155445.jpg
    IMG_20221228_155458.jpg
    IMG_20221228_155506.jpg
    IMG_20221228_155518.jpg
    IMG_20221228_155534.jpg
    IMG_20221228_155606.jpg
    IMG_20221228_155641.jpg
    IMG_20221228_155749.jpg
    IMG_20221228_155755.jpg
    IMG_20221228_155805.jpg
    IMG_20221228_155815.jpg
    IMG_20221228_155824.jpg
    IMG_20221228_155838.jpg
    IMG_20221228_155844.jpg
    IMG_20221228_155849.jpg
    IMG_20221228_155904.jpg
    IMG_20221228_155932.jpg
    Микола! та gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. передок от пушки
      250000 грн.
    2. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    3. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    4. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    5. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
  3. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    1.566
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Ще одне фото
     

    Images:

    IMG_20221228_155416 (1).png
    gall 83 подобається це.
  4. Стажор2

    Стажор2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    729
    Адреса:
    Західна Україна
    Добрий вечір , шатун точно від велосипеда ...по залишках резини тяжко сказати що то було ...може це взагалі не від велосипеда ...
    З повагою !:beer:
     
  5. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    1.566
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Шатун і резина лежали в одній ямі разом . На фото передати важко , але я тримаю резину в руках і бачу , що це шина від велосипеда .
     
    gall 83 подобається це.
  6. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    1.566
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    gall 83 подобається це.