Добрый день, есть такой вот ремень , предполагаю , что ркка.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Marozzman, 13 гру 2022.

Статус теми:
Закрита.
  1. Marozzman

    Marozzman Oberschütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Одесская область
    Добрый день, предполагаю что это ркка , буду признателен , если поделитесь своим мнением . С уважением
     

    Images:

    B45922DA-F960-4672-817E-4E786E8EC7B8.jpeg
    E6E07905-BB1A-49AD-A4A8-83525FCBE8F7.jpeg
    C80FC314-DA37-447B-B1BA-6484D08E9B5F.jpeg
    2C65B2CE-5EBC-45FF-9978-8EA8957ED005.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    2. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. В лоті 1шт.
      350 грн.
    4. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    5. 400 грн.
  3. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    Останнє редагування: 13 гру 2022
    кучукаю, hohol579, Prado та ще 1-му подобається це.
  4. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Достаточно похоже. Клейма такого не видел, но исключать нельзя.
    Накатка похожа на репарационные немецкие вещи.
     
    nazgyll, HellHound та Marozzman подобається це.
  5. Marozzman

    Marozzman Oberschütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Одесская область
    Спасибі за ваш відгук
     
Статус теми:
Закрита.