Георгиевские кресты - частники.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Burat78, 3 гру 2022.

  1. Burat78

    Burat78 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    1.428
    Адреса:
    Украина
    Приветствую друзья. Прошу оценить данные крестики. Может кто подскажет по производителям. Заранее благодарен.
    1 й
    Screenshot_20221203-165724_OLXua.jpg Screenshot_20221203-165719_OLXua.jpg Screenshot_20221203-165711_OLXua.jpg Screenshot_20221203-165703_OLXua.jpg
     

    Images:

    Screenshot_20221203-165715_OLXua.jpg
    1. Штатный оригинальный патронный ящик MG-34/42 с лентой на 250 патронов с макетами патронов. Ящик и л...
      8600 грн.
    2. Ящик МГ з чорного кріпкого металу, містами є залишки фарби з прийомки металу Свищів нема
      800 грн.
    3. Стан по фото. Не сиплеться, не реставрувалась. Довжина близько 80 см, на 50 набоїв. Чудовий оригінал...
      485 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Лента цельная на 250
      1900 грн.
    5. (в наявності 12 шт.)
      Оригинал, новые; клейма разные
      350 грн.
  2. Burat78

    Burat78 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    1.428
    Адреса:
    Украина
  3. AndyFox74

    AndyFox74 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.426
    Адреса:
    Кривой Рог, УКРАИНА
    от 3000
     
    Burat78 подобається це.
  4. Burat78

    Burat78 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    1.428
    Адреса:
    Украина
    По оригинальности вопросов нет? Выслушаю все мнения.:beer:
     
  5. Burat78

    Burat78 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    1.428
    Адреса:
    Украина
    Тему можно закрыть.
    Кресты застаренное фуфло.
     
    Dimon94 та СМЕРШ-44 подобається це.