Ножик

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем screpter, 31 гру 2018.

?

Что это и сколько стоит ?

  1. образец камергинера 300 дол

    3 голосів
    75,0%
  2. самодел 50 дол

    1 голосів
    25,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. screpter

    screpter Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    293
    Адреса:
    UA
    IMG_20160902_131213.jpg IMG_20160902_131213.jpg Купил в 1990 году
     

    Images:

    IMG_20160902_131138.jpg
    IMG_20160902_131448.jpg
    IMG_20160902_131536.jpg
    IMG_20160902_131553.jpg
    zubrik подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Зацеп на парадный немецкий барабан, без верхнего крепления
      2000 грн.
    2. Петличный знак РИА
      550 грн.
    3. 200 грн.
    4. по фото
      150 грн.
    5. Jacket Field Heavyweight 190/120 (новая) (капюшон не предусмотрен.) Плечи 58 Рукав 68 Грудь 65 Длина...
      800 грн.
  3. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    Неплохая миниатюра,в районе 200-300 баксов
     
    slava2008, vrostoka, aleks007xxx та 4 іншим подобається це.
  4. screpter

    screpter Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    293
    Адреса:
    UA
    Кортик камергінера на сьогодні продам мінімум за 300 дол.
     
  5. HaRo

    HaRo Major

    Повідомлення:
    3.799
    Адреса:
    Deutschland
    какие 200? Там свастика стёрта!
     
  6. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    Очень свежий коммент,и 4 года не прошло
     
    German Stein, RIHARD 77, \Lisovik/ та ще 1-му подобається це.
  7. HaRo

    HaRo Major

    Повідомлення:
    3.799
    Адреса:
    Deutschland
    Мы куда то торопимся?
    :D
     
    иж27 та romarios подобається це.