Трофеи с орков.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем СТАЛКЕР4444, 23 лис 2022.

  1. СТАЛКЕР4444

    СТАЛКЕР4444 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    45
    Повідомлення:
    2.232
    Адреса:
    Україна.
    Доброго дня спільнота.Друзі, тут москальский бортмех с пілотом поділилися трофеями. Є колекціонери чи може часний музей які купують такі предмети,медалька срібло,та різні знаки,самоліт походу теж срібло. Запитання буде спрос на аукціоні чи ні?
     

    Images:

    20221122_153610.jpg
    20221122_153624.jpg
    20221122_153644.jpg
    20221122_153721.jpg
    20221122_153722.jpg
    20221122_153742.jpg
    20221122_153747.jpg
    20221122_153800.jpg
    Саня -ММГ та zubrik подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    3. Копані.
      250 грн.
    4. Гудзики червоноармійця рядового складу ЗС СРСР (РСЧА) 10 штук. Знахідка горище.
      220 грн.
    5. 24 мм.стекло
      80 грн.
  3. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Є колекціонери, воно все на захід переважно з аукціону їде.
     
    zubrik та СТАЛКЕР4444 подобається це.
  4. СТАЛКЕР4444

    СТАЛКЕР4444 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    45
    Повідомлення:
    2.232
    Адреса:
    Україна.
    Тогда на срібло можно здать. Буде по 20.
     
    pumalife, zubrik, SERGIO* та ще 1-му подобається це.
  5. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Ромб об окончании ВУ еще советский 80-х годов.
    Гривен 300 стоит...
     
    pumalife та Мансур Львович подобається це.
  6. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    40
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.897
    Адреса:
    Украина
    Из всего вот этот жетон более всего интересный.
    ИМХО
    Я бы ставил отдельно с 500 грн.
     

    Images:

    20221122_153747.jpg
  7. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    785
    Лоти
      на продажу:
    797
      продані:
    1.796
    Повідомлення:
    1.942
    Адреса:
    Днепропетровск
    + в связи с тем, что лнр-ы "закончились" ... ИМХО выставлял бы минимум с 1500 грн и думаю цена бы ушла вперед
     
    СТАЛКЕР4444, zubrik та Олег Грабовский подобається це.
  8. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Много не возьмете - правильно здесь написали. Но если бы сделали фото с места находки, то цена возросла бы в разы.
    С ув.
     
    Мансур Львович та ivanov1 подобається це.