Комплект Full Auto для AR-15 систем.

Тема у розділі 'Запчастини до нарізної зброї', створена користувачем Rayceff, 20 лис 2022.

  1. Продавец Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Продам полный комплект Full Auto начинки для AR-15, M16, M4 совместимых систем. В продаже все. что на фото. Абсолютно новое. Цена - 14.000 грн
     
    flordecopan, vld_i та Афил подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Новий Экстрактор, на Colt 1911 ( kal.38 super/ 9 mm) і їхніх Клонів 70х серій. виробник: Remsport ма...
      1800 грн.
    2. Больше ничего нет, прошу “бездельников” не задавать глупые и провокационные вопросы
      30000 грн.
    3. Ммг пистолета Таурус пт-809,деактив согласно закону ,есть документи,все попилено
      65000 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      1030 грн.
    5. Колекційна японська репліка Беретти MGC Beretta M92FS Desert Storm SP Edition 1 of 5000. Дуже рідкіс...
      12000 грн.
  3. Продавец Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    17CC8C95-3DCB-4185-9756-46953A83BB52.jpeg 853F8793-B51D-442A-93A6-28D7E6E622B2.jpeg 256067B9-9162-41C5-B296-C8C2740E835D.jpeg BE600146-1626-48A1-923D-5BBE24CD3F62.jpeg D7E88C0F-5EAD-4A05-B442-6AB914B2C298.jpeg 064910A3-6B53-4DDD-B229-ABDEBB6BC57F.jpeg 33780B4E-CEF4-4B0E-9EDA-36A39FA95770.jpeg
     
    limony, Браташ, партизанн та 2 іншим подобається це.
  4. Продавец Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Большая просьба - в теме не флудить и не засорять бессмысленными вопросами и рассуждениями.

    Если возникают вопросы и предложения - обращайтесь в личные сообщения.
     
    Ozzy Osbourne, партизанн, qwerl12 та 3 іншим подобається це.