Дякую всім, хто приймав участь у покупці дрона для ЗСУ !!!

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем HOBAK, 16 лис 2022.

  1. HOBAK

    HOBAK Feldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна - свята мати Героїв!
    Слава Україні! Слава ЗСУ!
    Вітаю Вас, шановні форумчани.
    Хочу від щирого серця сказати велике ДЯКУЮ та висловити свою пошану і повагу всім, хто допоміг мені та нашій команді у зборі коштів на покупку дрона для ЗСУ!!! Хтось допомагав грошима, хтось інформацією, хтось купляв мої лоти, в яких я писав куди підуть кошти. ДЯКУЮ ВСІМ!!! Ми це зробили. Було зібрано 140 т. грн, на які був закуплений сучасний дрон для військових. А саме, для В/Ч А4053, 115 бригада, 2 рота, командир Філатов Дмитро.
    Зараз ця "небесна кара для окупантів" працює (і досить успішно) на участку фронта під керівництвом Дмитра і, як і багато інших, наближає нашу перемогу!!!
    Ще раз всім, хто приймав участь у покупці цього дрона, дякую. Ваші кошти пішли на нашу перемогу!
    Вірим у перемогу ЗСУ!!! Смерть ворогам!!!
    Слава Україні! Слава Нації! Смерть та Пиздець російській федерації!!!

    01.jpg 02.jpg 03.png 04.jpg 05.jpg 06.jpg
     
    von Goltz, neskaz, Briter та 11 іншим подобається це.
    1. Штани G4 Army Advanced Combat Pants під наколінники AIK або Crye. Стан: Нові. Розмір: MRegular. Пояс...
      4100 грн.
    2. Нові,розмір M/R-довжина 110,пояс-43
      3800 грн.
    3. Нові штани Від легендарної фірми BlacKhawk Колір Aor1 desert Інтегровані 4 турнікети в на бічних ка...
      6000 грн.
    4. Tru Spec ACU Shirt - полевой китель, элемент униформы ACU (Army Combat Uniform Pattern) армии США......
      1225 грн.
    5. Китель ВВС США, ABU (Airman Battle Uniforms) Контракт от 2014 года. Расцветка - Digital Tiger Stripe...
      500 грн.
  2. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.443
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: отакої, я і незнав що збирають землякам на коптер :( в мене камрад там в 1-й.
     
    HOBAK подобається це.
  3. HOBAK

    HOBAK Feldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна - свята мати Героїв!
    Вже зібрали, слава Богу! Хоча, якщо будуть просити ще, будемо знов збирати! Перемога важніша!!!
     
    Бек та Otryta подобається це.
  4. Аркадий202222

    Аркадий202222 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Харків
    +
     
    HOBAK подобається це.
  5. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.101
    Найкращі рекомендації чесному і відповідальному продавцю.З повагою
     
    кучукаю, Николаша, SA-80 та 3 іншим подобається це.