Від чого гарда?

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем PLET, 10 лис 2022.

  1. PLET

    PLET Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    44
    Доброго дня. Попала ось така гарда по ПСВ. Підкажіть будь ласка від якого штика даний предмет.
    IMG_20221110_104846.jpg IMG_20221110_104841.jpg IMG_20221110_104838.jpg
     
    vrostoka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Патчи RecOil для чистки оружия. Сделаны из 100% котона. В упаковке 600 шт.
      390 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Сухарка якісна репліка , правильний брезент. Є клейма. Гарна річ на реконструкцію чи в колекцію
      1111 грн.
    3. (в наявності 6 шт.)
      Магазины алюмининиевые дляAR15/M4 на 10 патронов калибра .223/5.56. Новые, в упаковке, сделаны в США...
      900 грн.
    4. Полностью в рабочем состоянии. Магазин подогнаний. Не травит.
      9000 грн.
    5. (в наявності 750 шт.)
      Куля ПМ, 6.8грам, діаметр після сайзера 9.3мм. Задавайте питання якщо зявляться.
      3 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
  4. PLET

    PLET Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    44
    Дякую. У мене гарда від
    "Штыка образца 1871 года к пехотной винтовке системы Маузера"
     
    minitarn3838 подобається це.
  5. vrostoka

    vrostoka Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.185
    Адреса:
    Украина
    Буде у продажі,дайте посилання,прямо у тему,е інтерес.
     
    liman подобається це.