Виготовлення паливних брикетів.

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Чародій, 7 ноя 2022.

  1. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Доброго вечора, шановне товариство. Пропоную в цій темі викладати технології виготовлення брикетів, рецепти та роздуми по темі. З повагою
     
    ViktorKux и berger2000 нравится это.
    1. Водозахисні штани армії Бундесвера (Німеччина) Regenhose orig. Bw 5-Farben flecktarn, 3-Lagen-Lamina...
      950 грн.
    2. Лёгкие, водостойкие штаны от известного производителя REGATTA. Материал - ISOTEX, 100% полиамид. Все...
      250 грн.
    3. Пелерина для защиты плеч ВС Дании, в расцветке DANSKTARN. Контракт 1994 года. хлопок / полиэстер, по...
      450 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      160 грн.
    5. Плащ - намет Бундесвера. BW ZELTBAHN 5-FARBEN FLECKTARN Оригінальна, плащ -намет в чохлі, з односто...
      1950 грн.
  2. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    З якого боку, споживача або виробника?
     
  3. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Поки що споживача;)
     
    Лорд Грегори нравится это.
  4. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    А я б послухав з позиції виробника.. Цікава тема.
     
  5. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна

    Взяв на пробу з лігніна. Майже даром.
    Подарував сусідці. Смердить навіть крізь камінну топку зі склом, посадженим на герметик.
     
  6. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Усе вкрадено до вас )))
     
  7. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    "поки що")))
    Бггггг

    Дурних нема. Сировину вам ніхто не продасть. Або продасть по ціні, яка не оправдовує виробництва.
    Часи, коли сировину вивозили на звалища - минули.
     
  8. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Один з головних в цьому питанні чинників, є сировина для брикетів.
     
  9. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    На тобі небоже що мені негоже..:D Сподіваюся що якщо сусідка захоче віддячити:oops:,то перед тим як прийти,пару тижнів митися не буде…:D Ото помститься..:D
     
    Stokilo нравится это.
  10. Govtva

    Govtva Oberst

    Сообщения:
    3.766
    Адрес:
    Украина,Полтава
    Взял на пробу в лесничестве,не понравилось температуру набивают быстро и слишком и быстро перегорают.Наверное больше подойдут до перолизных котлов.
     
    Лорд Грегори и Boris Pryanikov нравится это.
  11. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Ваш земляк, Кабан Тросниковий, повернувшись зі фронту 14/15 років, ямнзп, педалював тему гранул/брикетів.

    Можете спитати, що напедалював.
     
    Master Den, Лорд Грегори, Бек и ещё 1-му нравится это.
  12. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    Я її вже другий рік педалюю,вже педалі зтерлися..:D
     
    Лорд Грегори нравится это.
  13. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Я попередив, моя совість чиста. До того ж вона палить вугіллям, а я дровами.
    Замішала з вугіллям, аж гай гуднув як згоріло. Приходила, дякувала ))
     
  14. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    З якої сировини?
     
    Лорд Грегори нравится это.
  15. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Э така класна річ- б/у вугільні фільтри для води. Може хто пробував, як горить? Маю кількість:beer:
     
  16. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    Якщо по нашій місцевості,то тільки солома або шолуха від зернових,якщо з привозити,то тирса,але првильно сказано,ціна сировини та оренда цеху зводить нанівець усі потуги. Вигідно тоді,коли маєш свою пилораму,та територію із цехом,інакше ніяк. Або щоб пилорама була десь дуже поруч і власник тієї пилорами щоб був кум,або сват,або брат..
     
    vovkulaka и Чародій нравится это.
  17. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    Так ось до чого тема…:D Попередження! Продажі у Курилці заборонені!!! Звісно ж,окрім мацквіча,його можна:D
     
    Лорд Грегори, Ph@ntom и Чародій нравится это.
  18. Egger

    Egger Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    2.784
    Думаю, найбільша перспектива за щепою.
     
  19. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Та який там продаж, я Вас умаляю:oops:. Так, для себе цікаво:beer:
     
    Лорд Грегори и Boris Pryanikov нравится это.
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.446
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: ви ворог системи...


    314850248_846651773196368_209531565919173253_n.jpg
     
    Diversantik, lisnuk14, Omikron и 11 другим нравится это.
  21. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    3.910
    Адрес:
    Украина
    Камыш
     
    Ph@ntom и Чародій нравится это.
  22. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    В нашій місцевості усі лесопилки поставили собі гранулятори та гранулюють тирсу.

    Дехто домовився та отримував непотріб з лісосмуг - гілки, листя, подрібнював, змішував з ялинковою/сосновою та гранюлював.

    Фермери давно встановили собі гранулятори, солому, шелохую та інше сміття гранулюють та опалюють контори та свинарники, відмовившись від газу.
    До того ж солома без подрібнення у тюках скільки коштує?
    30..50 грн тюк 15 кг?
    Можна втомитись з неї робити гранулу, навіть без оренди цеха та електрики.
     
    Бек и Boris Pryanikov нравится это.
  23. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Я виробляв гранули з сосни.
    Пробував також з камишу.
    Не пішло, камиш закинув.
     
    Лорд Грегори и Boris Pryanikov нравится это.
  24. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Сообщения:
    9.237
    Адрес:
    Украина
    На Поліссі чомусь масово збирають соснову кору :rolleyes: Думаю теж для цієї справи...
     
    Чародій и Boris Pryanikov нравится это.
  25. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.710
    Адрес:
    Черкасская обл. Белозерье
    Кору квітоводам нормально так напродають по 140 грн. кг.
     
    ViktorKux, Ph@ntom, Boris Pryanikov и 3 другим нравится это.